przyciemniane szybki :)

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: tomekb »

zawsze mmowie ze zerwalem i po miesiacu załozyłem spowrotem he mandatu nie wypisza dowod jak zabiora to znowu sie podbije 4 dni berz auta i mozna jezdzic trzbea miec naprawde pecha by 2 razy ten sam policjant zabral dowod ja na szybach w zyciu zrobileem juz z 350000km i w sumie 4 razy dowod mi zabrali fakt taki ze dotyczylom sie to punto i uno pozatym 35 z przodu daje fajny efekt ze niezawsze policjant odrazu sie skapnie ze z przodu sa ciemnie szyby na drodze miale taki zestaw w LAgunie 2 srebnej i 50000km jakie nakrecilem tym autem mimo kontroli policyjnej i mandatów nikt mi dowodu nie zabrał trzeba trafic na wielkiego h... zeby za szyby w sprawnym aucie zabral dowod moj brat 900000km juz zrobil w sumie na ciemnych szybach i 3 razy stracil tylko dowod i to w momencie gdy zrobil inne przewinienia, notabene na tvn czasami ogladam piratów i czesto lapia auta z ciemnymi szybami i dowodu nie zatrzymuja. dyskusja moze byc długa ale kozak bedzie czarek i tyle z tymi szybami. Mysle ze doby wybór
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: forest »

Przednie boczne do 30% można przyciemnić. Producenci aut seryjnie przyciemniają szyby do 30%
SC430 '2002
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: prosperopro »

no własnie miałem sie pytać jak to jest z przyciemnionymi przednimi szybami w starszych samochodach wszystkie szyby sa biale jak powietrze ale w nowszych np. mozna sobie zamowic przyciemniane wszystkie w tym tyl kompletnie czarny. jaka jest dopuszczalna przepuszczalnosc swiatla na przodzie ? czołowa tez mozna przyciemniac ?
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: forest »

forest pisze:Przednie boczne do 30% można przyciemnić. Producenci aut seryjnie przyciemniają szyby do 30%
j.w.... przednią czołową NIE możesz przyciemniać!
SC430 '2002
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: prosperopro »

no tak ale zobacz byle jaki samochod nowszy to przednia czolowa jest ciemniejsza o wiele nie widac kto siedzi w srodku a ja mam taka czysta ze snajper moglby mnie zdjac z 1km ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: forest »

myśle że to tylko złudzenie że ona jest ciemniejsza bo:
-jeżeli masz przyciemnione boczne szyby to przez czołową będzie cię gorzej widać ponieważ mniej światła wpada do auta
-są też szyby "asferyczne" (chyba tak to się nazywa) a one odbijają mocniej światło i nie widać kto siedzi z przodu ;)
SC430 '2002
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: Ralfx »

klexus pisze:Na przeglądach też są jaja, boją się robić przeglądów bo jak po wyjeździe zatrzyma nas policja to zaraz walą na stacje przeglądową jakim prawem podbiła przegląd,
mój znajomy przywoził mi dowód rejestracyjny na drugi dzień, ale nie chce sie w to bawić za duże ryzyko a praca na stacji fajna:)
Jest na to sposób - nie jeździj swoim samochodem na przegląd, pojedź rowerem i zawieź sam dowód :D
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: Thorgal1 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: Ralfx »

łaaaaaaadnieee :puchar: tak jak auto tej klasy powinno wyglądać, szkoda że to mija sie z prawem bo wygląda nieziemsko :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: przyciemniane szybki :)

Post autor: legato97 »

No piknie sie prezentuje :puchar:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości