(1uz-fe) FSO Fiat 125p

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
chudyone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 lut 2011, o 11:27
Model Lexusa: is200 sport cross
Skąd:: Straszyn
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: chudyone »

a no była:) a poldek podczas kręcenia odcina zabił sprzęgło :D
Awatar użytkownika
pawelmajewskii
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2014, o 09:16
Model Lexusa: 1uz-fe(FSO 125p)
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: pawelmajewskii »

Ja w swoim fiaciku będę miał sprzęgło z kevlaru moze jego nie spalę. ogólnie przygotowania zaczynają sie po malutku bo chciałbym nim pojechać do własnego ślubu czyli 25.09.2015r
Awatar użytkownika
pawelmajewskii
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2014, o 09:16
Model Lexusa: 1uz-fe(FSO 125p)
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: pawelmajewskii »

Witam to raz jeszcze ja. Dzisiaj przyszedł do mnie list polecony z urzędu celnego że wreszcie mam do odbioru część do 1uz który siądzie w budzie Fiata. Pod Koniec tygodnia wszystkie części będą juz u lakiernika mechanika więc czas zacząć robić zdjecia całości osprzętu. w sobotę prześle obszerne zdjęcia całości czyli Zdjęcia Fiata zdjęcia Bmw e36 silnika skrzyni biegów. ogólnie całość mam nadzieje że uda się osiągnąć do 25.09. :hobby:
Awatar użytkownika
pawelmajewskii
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2014, o 09:16
Model Lexusa: 1uz-fe(FSO 125p)
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: pawelmajewskii »

W Fiacie zapakowane znajdują sie nastepujące częsścały przód tył oraz wszystkie błotniki lampy tył. 15.05 2015 jedzie z całym osprzętem i silnikiem juz na robote. E36 będą zdjecia dopiero 15 jak bedzie stał na lawecie. Pozdrawia niedowiarków którzy nie wierzą w udany projekt tego Samochodu. będą zdjecia około 3 każdego dnia z robocizny. Ja fizycznie nie mogę sam tego robić gdyż moja praca jest tak skonstruowana że mam bardzo mało wolnego czasu i po prostu czekałem na info od Lakiernika Mechanika kiedy mogę przywieść cały sprzęt a wiadomo że czas pracy to nie jest tydzień czy dwa a około 1,5 miesiąca wiec chłopak musiał wszystko dokończyć wszystkie samochody i dopiero wtedy mógł mi dać zielone światło na mój projekt.
Awatar użytkownika
dostawca
Lex user
Posty: 171
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:39
Model Lexusa: IS SportCross
Skąd:: RKR
Lokalizacja: Krosno RKR
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: dostawca »

pawelmajewskii pisze: Pozdrawia niedowiarków którzy nie wierzą w udany projekt tego Samochodu.
A gdzie masz niedowiarków? Nie widziałem.
Cieszę się, że masz już większość gratów, zobaczymy jak to wyjdzie.
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: twiti7 »

Z niecierpliwością czekam na fotorelacje :) z prac
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: ledziu »

pawelmajewskii pisze:Pozdrawia niedowiarków którzy nie wierzą w udany projekt tego Samochodu.
Czyli mnie... :biggrin2:

Widzisz tu nie chodzi o to czy ktoś wierzy w udany projekt tylko co jest udany a co jest nie udany. Jak zaczynałem swoją przygodę z tuningiem to wystarczała jezdność i moc teraz już się to zmieniło na tyle że nie wyobrażam sobie żeby domowymi sposobami bez wiedzy sprzętu i kasy zrobić Fiata 125p V8 skutecznie jadącego.

I oczywiście może autko będzie jechać, może będzie skręcać tylko ma to się nijak do skuteczności szybkiej jazdy. Tu akurat o tyle jest dobrze że nie ma pierniczenia o turbinach i srylionie koni tylko jest silnikowa seria ale i tak jeszcze zostaje kompleksowa przebudowa praktycznie wszystkiego czyli karoserii, zawieszenia, hebli, wyważenie auta itp...
Dlatego jeżeli ktoś nigdy tego nie robił albo ma za sobą kilka epizodów z tym związanych to mówienie przed czasem o powodzeniu jest mocno różowiutkie... :biggrin2:
Awatar użytkownika
pawelmajewskii
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2014, o 09:16
Model Lexusa: 1uz-fe(FSO 125p)
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: pawelmajewskii »

Dlatego jak wczesniej pisałem nie robie tego sam tylko daje go do ludzi którzy potrafią robić takie cuda
Awatar użytkownika
pawelmajewskii
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2014, o 09:16
Model Lexusa: 1uz-fe(FSO 125p)
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: pawelmajewskii »

Witam wreszcie wstawiam Całkowicie wszystkie zdjęcia które ma Fiacik oraz ITB które wreszcie dzisiaj do mnie dotarło z długiej podróż z CANADY
Prezentacja Fiaciny
Obrazek
Obrazek
Komora Silnika jeszcze z starym silnikiem
Obrazek
silnik wraz z skrzynią biegów która jest już wyczyszczona
Obrazek
Obrazek
atrapa zewnętrzna Fiata
Obrazek
Oraz wspomniana wcześniej kolektory dolotowe ITB OBX
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pawelmajewskii
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 4 lis 2014, o 09:16
Model Lexusa: 1uz-fe(FSO 125p)
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: (1uz-fe) FSO Fiat 125p

Post autor: pawelmajewskii »

troche nowości
- silnik pojechał do elektryka na sprawdzenie i odpalenie go oraz podłaczenie ITB
Obrazek
jutro czyli 26.05.2015 jedzie fiacinka i e 36 do lakiernika
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości