[GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: Ralfx »

Myślę że jak ktoś będzie mieć okazje, to warto by posprawdzać bo mam pewne podejrzenia że hamulce z LS400 które u siebie zamontowałem mogłyby wejść do dwóch pierwszy generacji GS. Trzeba poprosić Stacha żeby jak już dorwie hamulce z LS sprawdził czy wejdą do jego GS'a i do GS'a mk2.
Moim zdaniem jest to do ogarnięcia mniejszym lub większym nakładem pracy.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: stachulex »

Ralfx pisze:Myślę że jak ktoś będzie mieć okazje, to warto by posprawdzać bo mam pewne podejrzenia że hamulce z LS400 które u siebie zamontowałem mogłyby wejść do dwóch pierwszy generacji GS. Trzeba poprosić Stacha żeby jak już dorwie hamulce z LS sprawdził czy wejdą do jego GS'a i do GS'a mk2.
Moim zdaniem jest to do ogarnięcia mniejszym lub większym nakładem pracy.
temat w trakcie sprawdzania
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: hydrant23 »

panowie podczepie sie pod temat , poniewaz mam propozycje kupna(500zl) moich starych 16" z gs'a mam pytanie czy ta felga(ori toyota/lexus et50,7.5"szer. ) wejdzie na 4-tloczkowe zaciski , zapewne od ls
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: klexus »

niby LS miał 16" tyle ze nie wiem jakie było ET felgi, powinno wejśc ale pewności 100% nie mam:(
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: Ralfx »

Z dystansami wejdzie na 100% a co do dokładniejszej informacji to musisz poczekać na stachulexa aż założy u siebie taki swap hamulcy i okaże się jak to się pokrywa. Chyba że szybciej bedzie przeymierzyć na zlocie u mnie :P
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: stachulex »

u mnie temat chwilowo stoi w miejscu bo grodzio byl zajety swoim projektem i nie chcialem mu gitary zawracac.ale mysle ze niedlugo juz zaczne dzialac w tym temacie.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
johny1900
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:09
Model Lexusa: 1uzfe
Skąd:: torun
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: johny1900 »

nie dawno zakupiłem zaciski od ls400 4 tłoczki z tarczami i chciałem dopasować do mojego gs300 2000r niestety muszę was zmartwić zacisk haczy dość porządnie o końcówkę kierowniczą ale udało mi się coś tam zeszlifować zacisk i końcówkę i jakoś wszedł ale i tak do tego doszedł problem z felgami moja 19" felga dość mocno haczyła o zacisk tak więc chwilowo odpuściłem sobie swapa zostawie sobie do mojego 200sx'a ;/ :cry:
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Mi przy zaciskach supry nic nie przeszkadza a kolo odstawione dystansem bez problemu..szkoda ze fotek nie zrobiles...
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: [GS 300] Wieksze tarcze hamulcowe

Post autor: passat1978 »

johny1900 pisze:nie dawno zakupiłem zaciski od ls400 4 tłoczki z tarczami i chciałem dopasować do mojego gs300 2000r niestety muszę was zmartwić zacisk haczy dość porządnie o końcówkę kierowniczą ale udało mi się coś tam zeszlifować zacisk i końcówkę i jakoś wszedł ale i tak do tego doszedł problem z felgami moja 19" felga dość mocno haczyła o zacisk tak więc chwilowo odpuściłem sobie swapa zostawie sobie do mojego 200sx'a ;/ :cry:
Przerabiałem ten sam problem u siebie w gs 300 MKI i nie udało mi się zakończyć tematu.
Piotr z Supry pasują ale nie z LS400.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości