[IS 200] Dokladnie turbo

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oliwier
Lex Driver
Posty: 604
Rejestracja: 24 lip 2014, o 07:10
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Chojnice/GD
Kontakt:

Re: [IS 200] Dokladnie turbo

Post autor: Oliwier »

Ja niestety jestem z Chojnic, aktualnie siedzę w Gdańsku cały czas , jeśli będziesz w okolicy kiedyś to koniecznie się odezwij - 536790645 - zobaczysz jak jedzie na 0.55 bara i na 1.1 użytkownika NappyBoy.

W Twojej okolicy lepszy ode mnie i do tego w gazie jest lex Dawid0ss-a , ma jednomas itp :D
https://www.facebook.com/JZS147pl
Ronald
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 8 sty 2015, o 23:48
Model Lexusa: IS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Dokladnie turbo

Post autor: Ronald »

Dziękuję za numer. Jeśli będę w okolicy - na pewno wcześniej się odezwę! :)
Jeżeli masz pytania ws IS430 to pisz bezpośrednio na 512 424 819, bo na forum bywam niestety rzadko.
koosa
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2016, o 03:49
Model Lexusa: Is200
Skąd:: luton
Kontakt:

Re: [IS 200] Dokladnie turbo

Post autor: koosa »

Witam panowie mam is200 na manualu!
Teraz moje pytanie czy ktoś robił projekt tej 200 pod Drift? Tak wiem mały Skręt i masa też nie grzeszy zawieszenie miękkie i mocy średnio ale wiadomo nie do tego zostało zaprojektowane.
Szperając po sieciach znalazłem parę projektów ale ze względu na to że mieszkam za granicą i co nie co kminie o mechanice sam wolę to złożyć. Jeśli chodzi o Drift w stoku to wcale jednak takiej padaki nie ma.
Znalazłem na sieci setup na powiększenie skrętu.
Poliuretany już czekają na założenie.
Szukam jeszcze jakiegoś optymalnie cenowego zawieszenia które utwardzoną mi gablote.
I problem wychodzi z maca i przeniesieniem napędu.
Chciałbym założyć jakieś lekkie turbo i donieść moc tak do 200 220 koni. Ale co ze skrzynia i diffem podczas lotu bokiem? Jedno lsd już poradziłem chuczy przy ruszania do tyłu.
Zgody dzięki za jakieś sensowne informacje.
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: [IS 200] Dokladnie turbo

Post autor: endrju1 »

Dyfry wg mnie powinny wytrzymywać, bo przecież w is300 sobie radzą nawet pod turbo, skrzynia też raczej od razu nie powinna się rozlecieć, choć do jakichś super wytrzymałych nie należy, dwumasę trzeba by zmienić na lekki jedno mas i sztywniejsze sprzęgło i jak sprzęt nie będzie masakrycznie katowany da radę.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Dokladnie turbo

Post autor: Dawid0ss »

koosa pisze:Chciałbym założyć jakieś lekkie turbo i donieść moc tak do 200 220 koni.
Czy to się w ogóle opłaca ? :-) Jak to mówią, jak już dmuchać, to po męsku :biggrin2: Pzdr
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [IS 200] Dokladnie turbo

Post autor: jankess »

wystrojona seria is200 na luznym wydechu już coś tam lata.

z turbo można już konkretniej posmażyć i temat jest już obcykany przez nas ;) jak cos to pisz pw podpowiem bo mamy juz zrobione skrety do is200 i nieco doswiadczenia z zawiasem i uturbianiem is200.
This IS it
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości