Strojenie IS-Fa

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: Strojenie IS-Fa

Post autor: jankess »

lukaszisf pisze:Chodzi mi o konkrety. Co gdzie kupić jaki to jest koszt takiej imprezy, ile mocy doszło?
:szok:

Jak IS-F001 opublikuje wykresy przed i po modach + info co gdzie i za ile kupił to będą konkrety, wtedy zobaczysz czy w ogóle był jakiś przyrost mocy i Nm, w jakim miejscu na wykresie i jaki jest stosunek siana które wydasz do poprawionych/pogorszonych osiągów ;)
This IS it
lukaszisf
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2014, o 11:22
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Strojenie IS-Fa

Post autor: lukaszisf »

Dzięki kolego za konkretną odpowiedz teraz czekam w takim razie na jakieś info. Co nie którzy się ciśnieniuja jakby nie mogli poprostu napisać jak kolega wyżej :)
LukaszIS-F
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Strojenie IS-Fa

Post autor: adamsky73 »

Wiem że to nie o strojeniu, ale nie prościej dołożyć butlę z podtlenkiem? Parę setupów z kompresorem też da się znaleźć na youtube.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Strojenie IS-Fa

Post autor: ledziu »

adamsky73 pisze:Wiem że to nie o strojeniu, ale nie prościej dołożyć butlę z podtlenkiem? Parę setupów z kompresorem też da się znaleźć na youtube.
Można dołożyć NoSka tylko że i tak będzie problem strojenia...prawdopodobnie trzeba by zapodać smt6 i coś porzeźbić żeby nie było efektu on/off.

P.S.

Ostatnio jeździłem V8ką w aut.z NoSem baaardzo przyjemnie :biggrin2: chociaż z kosztami montażu i jazdy (strzelania) nie jest różowo.
Articc
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 2 paź 2011, o 01:37
Model Lexusa: ISF
Skąd:: wwa
Kontakt:

Re: Strojenie IS-Fa

Post autor: Articc »

I co w koncu z tymi pomiarami? Od siebie moge dodac, ze mierzylismy 2 isfy i trzymaly serie. Musze jeszcze zrobic pomiar po wydechu PTSa, ale watpie aby przybylo 20km jak mowia amerykanie
lexISF
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:19
Model Lexusa: is-f
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Strojenie IS-Fa

Post autor: lexISF »

Witam, również czekam z zainteresowaniem na wykresy.

ps: mam pytanie, czy ma ktoś doświadczenie z przepustnicami wydechu typu cutout ? Czy jest możliwość i sens założenia tego w is-fie i można liczyć na przyrost mocy ?:) z góry dzięki za informacje
pozdrawiam
Slawek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości