[is 200] Koszt swapa

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: ledziu »

Łojtam do ISa wszystko wejdzie pod maske :biggrin2: tylko kwestia kosztów...
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: michalllw »

dS pisze:Popieścić i wykastrować chyba klimę.
Ja tam miałem klime nawet działającą :laugh1: 1jz i 2jz różni się tylko wysokością a wersje uturbione tym że mają turbiny , popatrz sobie ile miejsca jest pod maską , mi się nawet instalacja gazowa zmieściła z dużym parownikiem :laugh1:. Łapy od Soarera a poduszki od is200 więc nie była jakiejś mega rzeźby .Jak się pogoogla to jest pełno takich projektów na świecie , wszystko zależy ile chcesz kasy wydać i co chcesz mieć w aucie. Ja osobiście nie pchał bym się w uturbianie is200 bo to tylko 200 km do których szybko przywykniesz a później większy boost i oczekiwanie kiedy się wysypie silnik , jak chcesz 200km to kup sobie a3 , a4 albo is300 i zrób manuala będzie mniej nerów i nie stracisz tyle pieniędzy...
Załączniki
d3c1fb56cdf3e7e8gen.jpg
d3c1fb56cdf3e7e8gen.jpg (165 KiB) Przejrzano 3357 razy
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: dS »

Upchnąć można i V12, pytanie jak bardzo lubimy sztukę i jak dużą rzeźbę chcemy pod maską.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: krzywydg »

Nie ma swapa bez rzeźby... Podoba mi sie to rzucanie z motyką na słońce ;) życzę powodzenia i worka kasy!
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: michalllw »

krzywydg pisze:Nie ma swapa bez rzeźby... Podoba mi sie to rzucanie z motyką na słońce ;) życzę powodzenia i worka kasy!
Pewnie się skączy na 100 postach tak jak w temacie kompresora i nic z tego nie będzie :doh:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: Travis »

Dajcie sobie spokój z tymi swapami uturbianiem IS200. Wykończy was to finansowo. Według mnie 20k zł na sprawny swap 1jz to za mało. Sam się łudziłem że zrobię to po kosztach i się bardzo szybko wysypałem. ISa sprzedałem dołożyłem pieniądze przeznaczone na swap i kupiłem lepszą brykę z fabryczną mocą prawie dwukrotnie większą jak w is200. Po takiej przekładce zawsze coś trzeba co chwilę poprawiać i wychodzi na to że auto stoi 90% czasu w warsztacie, każdy który bawił się w takie rzeczy na tym forum chyba dobrze wie o czym mówię ;) Moja rada sprzedaj ISa dołóż kasę na swapa i kup sobie np Nissana 200sx s14a i będziesz miał problem z głowy.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: michalllw »

Można też pieniądze przeznaczyć na duże TV , konsole , gierke , kierownice i jakiś kubełek i ścigać się online -też wyjdzie ekonomiczniej, nie trzeba będzie płacić za paliwo i ubezpieczenie :laugh1: W między czasie można oglądać filmiki na youtube swapowanych fur
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
jakubek26
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 lis 2013, o 21:24
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: jakubek26 »

a tak jak mówicie ze skrzynią w is 300, na zmiane na manual ile kasy trzeba?
dzibi
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2014, o 20:48
Model Lexusa: is300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: dzibi »

michalllw pisze:Można też pieniądze przeznaczyć na duże TV , konsole , gierke , kierownice i jakiś kubełek i ścigać się online -też wyjdzie ekonomiczniej, nie trzeba będzie płacić za paliwo i ubezpieczenie :laugh1: W między czasie można oglądać filmiki na youtube swapowanych fur
Dobrze prawisz :) po co robic IS turbo, skoro można kupić S4, albo Imprezę? Ech... mi się to podoba, że jest IS, a jak ma pod maską jakiś customik, to jest ciekawie :)
Niestety ludzie nie biorą pod uwagę przy wstawianiu turbo, że:
Trzeba zmienić tarcze i klocki, pompę paliwa bardzo często, skrzynie wzmocnić, wstawić sprzęgło odpowiednie, nie wiem jak IS'ach, ale i pewnie tłoki kute by się zdały, komputer przestawić. A do tego koszt uturbienia. No są to ciężkie pieniądze, bo wstawienie turbo, to nie tylko koszt turbo + robocizna. Swap na pewno tańszy, razem ze skrzynią, kompueterem i całą resztą, mniej problemów z tym. Tylko trzeba pamiętać o hamulcach :)
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [is 200] Koszt swapa

Post autor: michalllw »

jakubek26 pisze:a tak jak mówicie ze skrzynią w is 300, na zmiane na manual ile kasy trzeba?
Wydaje mi się że do 4 tyś się zmieścisz , 5 z palcem w du....
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości