Zawieszenie Aftermarket do GS III gen

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

U mnie w GSie siedzialo BC, teraz HSD, regulacja jest duza. Nie ma czym sie przejmowac. Wysokosc ustawiasz jak chcesz, twardosc rowniez mozna szybko dostosowac. Mozesz ustawic bardzo miekko, bardziej nawet niz w ori zawieszeniu.
Awatar użytkownika
micrus
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 1 paź 2013, o 09:17
Model Lexusa: GS 300 III gen.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zawieszenie Aftermarket do GS III gen

Post autor: micrus »

Polski dystrybutor mówił mi, że można kupić ISC w wersji street comfort więc dla mnie powinno być idealnie. Niestety najbliższe grupowe przyjadą dopiero w lutym. Okaże się czy moje tylne amory będą łaskawe tyle poczekać :) Jeśli nie to zawsze pozostaje przesyłka lotnicza.

Dzięki za wszystkie opinie i sugestie :ok:
Obrazek
Cinkos
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 22 lut 2013, o 00:18
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: Zawieszenie Aftermarket do GS III gen

Post autor: Cinkos »

Ten GS ma jakąś padake z amorkami. Sam musiałem wymieniać na tył i wydałem 5k - amortki + robocizna a mam dopiero 80 k przebiegu! Mam drugie auto co ma 230k przebiegu i amorki od nowości te same. Poza tym lexus powinien wymieniać je na gwarancji albo pomagać w zakupie bo to jest wada fabryczna. Prawie wszystkim padają amorki w tym lexie a to coś oznacza.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Zawieszenie Aftermarket do GS III gen

Post autor: carsik »

mogę zaproponować BC Racing za 3800zł.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
micrus
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 1 paź 2013, o 09:17
Model Lexusa: GS 300 III gen.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zawieszenie Aftermarket do GS III gen

Post autor: micrus »

Cinkos pisze:Ten GS ma jakąś padake z amorkami. Sam musiałem wymieniać na tył i wydałem 5k - amortki + robocizna a mam dopiero 80 k przebiegu! Mam drugie auto co ma 230k przebiegu i amorki od nowości te same. Poza tym lexus powinien wymieniać je na gwarancji albo pomagać w zakupie bo to jest wada fabryczna. Prawie wszystkim padają amorki w tym lexie a to coś oznacza.
Moje przejechały 150 000 i dopiero pojawiło się jakieś zapocenie. Więc nie ma tragedii. Po takim przebiegu amortyzatory jakie by nie były już są znacząco zużyte i nie trzymają jak fabryczne.
carsik pisze:mogę zaproponować BC Racing za 3800zł.
Dzięki, ale ISC jest z mojej perspektywy pewniejsze bo jest lokalny dystrybutor. No i 300 zł tańsze.
Obrazek
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Zawieszenie Aftermarket do GS III gen

Post autor: carsik »

Nie wiem o co chodzi z tym lokalnym dystrybutorem, bo ja mam dystrybucję BC lokalnie i o jaką pewność w związku z tym chodzi. A co do 300zł, to wiesz, Tein jest sporo droższy a Proflex wiele droższy. :biggrin2:
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości