warsztat w Bydgoszczy

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
quasimodo
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2014, o 06:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

warsztat w Bydgoszczy

Post autor: quasimodo »

Witam,
Czy ktoś może zna i poleca warsztat w Bydgoszczy gdzie można było by sprawdzić Lexa przed zakupem? :klucz:
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

warsztat w Bydgoszczy

Post autor: muzz »

Ja sie podpinam z tematem. Rodzicom dałem Lexa na urlop i pierwszego dnia check engine rozbłysł na desce. Potrzebuje sprawdzić co za błąd sie pojawił.
Czy ktoś zna jakiś warsztat w Bydgoszczy lub okolicy gdzie można podjechać i sprawdzić błąd?
Tomek G.
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2015, o 10:36
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: warsztat w Bydgoszczy

Post autor: Tomek G. »

Inowrocławska 35- szczycą się opinią najlepszego mechanika do japończyków. Ja zmieniałem tam rozrząd i uszczelkę pod pokrywą zaworów. Tą uszczelkę spieprzyli (przecięli przy zakładaniu)- ale wymienili na własny koszt i śmigam już bezproblemowo kilka miesięcy.
Jeśli tylko na komputer a jest bardziej po drodze- Fordońska 248g za Ikeą, obok Family Parku
Były: Nissan Sunny Y10 2.0d, Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V, Ford Focus MK2fl 1.8 TDCI
Jest: Lexus IS200 AT + Fiat 126p elx :)
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

warsztat w Bydgoszczy

Post autor: muzz »

O widzisz. Dzieki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości