SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.

SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Postprzez LEPSI RX » 18 mar 2015, o 12:43

Witam serdecznie w końcu doczekałem się własnej działalności i otworzyłem własny warsztat. Zajmuje się mechaniką i elektryką. Sam jeżdżę Lexusem rx300. Moje wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie aut japońskich a zwłaszcza Toyoty i lexusa pozwala mi na zaproszenie każdego forumowicza. Nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba trochę im poświecić czasu.
LEPSI RX
Lex user

Model Lexusa: RX300

Re: SL-MOTORS REDA WIEJSKA7

Postprzez LEPSI RX » 19 mar 2015, o 10:27

Witam specjalnie dla użytkowników Forum Lexus Odczyt kodów błędów i wstępna diagnoza za darmo. Od pierwszego kwietnia serwis klimatyzacji za 30 zł plus 10 zł za dodatkowe 100g czynnika. Serdecznie zapraszam na zapisy. 605632189 lub 510296269
LEPSI RX
Lex user

Postprzez tomekb » 19 mar 2015, o 12:37

szkoda że mam tak daleko to bym przyjechał na klime i pogadał
tomekb
Lex Master

Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut

Postprzez LEPSI RX » 19 mar 2015, o 13:28

No szkoda. Może w tym roku uda mi się przyjechać na zlot to zapakuje maszynę i zrobimy promocje na zlocie:)
LEPSI RX
Lex user

Postprzez Darokimaro » 20 lut 2017, o 10:41

Ktos odwiedził już naszego forumowicza :) ? Jakies opinie ?
Pozdrawiam.
Darokimaro
Nowy lex user

Model Lexusa: Is 220d

Postprzez lynx » 18 maja 2017, o 11:21

Odstawiłem do SL-MOTORS Lexusa RX300 w poniedziałek wieczorem z powodu palących się kontrolek check engine i VSC, poprosiłem również o sprawdzenie stanu ogólnego samochodu (niedawno kupiony).

Następnego dnia otrzymałem telefon z informacją o zakresie potrzebnej naprawy (wymiana dwóch sond lambda przed katalizatorem) wraz z ich ceną (ze wskazaniem producenta) i kosztem robocizny. Po podjęciu decyzji o naprawie i akceptacji kosztów, sondy zostały zamówione i następnego dnia były już w warsztacie. Informację o możliwości odbioru sprawnego samochodu otrzymałem w środę około 11:00.
Przejrzenie stanu technicznego samochodu, analiza usterki, sprowadzenie części i sama wymiana zajęła niecałe półtora dnia roboczego.
W trakcie odbioru samochodu, otrzymałem zestawienie wykonanych czynności, wymienionych części wraz ze specyfikacją kosztów (zgodnych z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi). Dostałem również listę rzeczy (na szczęście krótką), jakimi należałoby się zająć w najbliższym czasie (zużycie eksploatacyjne a nie usterki).
Potwierdzam również ogłaszaną na forum promocję - analiza błędów jest dla forumowiczów gratis.
Właściciel dysponuję doświadczeniem, które pozwala ze spokojnym sercem powierzyć mu Lexusa.

Podsumowując: sprawnie, uczciwie, szybko i fachowo.
lynx
Lex user

Postprzez mrrm » 12 lut 2018, o 19:22

W grudniu po zakupie Lexusa RX 300 byłem w SL-MOTORS zrobić duży serwis i wyjechałem bardzo zadowolony. Panowie mają duże doświadczenie w tym co robią, są terminowi, maja przyzwoite ceny i dobre podejście do klienta. Analizę błędów również mi zrobili za darmo.

W styczniu zakładałem u nich moduł bluetooth/mp3 i również wszystko zostało zrobione fachowo i bardzo szybko.

Zdecydowanie polecam.
mrrm
Nowy lex user

Model Lexusa: RX300 II

Powrót do Warsztaty