Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
BaumaXXX
Lex user
Posty: 88
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 21:48
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ok. Tarnowa
Kontakt:

Re: Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

Post autor: BaumaXXX »

Cena ok 4500 PLN
* KIT SQ P&D 140 KW Niebieskie
* Zbiornik 53L
* Dozownik elektryczny z lubryfikacji

Cena wyjściowa to ok 3800 PLN jest to cena bez lubryfikacji automatycznej.
freed77
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2015, o 12:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

Post autor: freed77 »

BaumaXXX pisze:Cena ok 4500 PLN
* KIT SQ P&D 140 KW Niebieskie
* Zbiornik 53L
* Dozownik elektryczny z lubryfikacji

Cena wyjściowa to ok 3800 PLN jest to cena bez lubryfikacji automatycznej.

Dzięki za info. Generalnie lubryfikacja to ściema ( przynajmniej tak twierdzi większość gazowników i do lexusa nie ma potrzeby jej stosować ).

Ostatecznie zdecydowałem się na GZW w Zawadzie. Dzisiaj się gazuje :), o efektach napisze po wszystkim.
Na chwilę obecną mogę powiedzieć jedynie o obsłudze i o kontaktach z właścicielem SebastianemS. Jak dla mnie gość bardzo w porządku, rzeczowy i konkretny.
Resztę opiszę jak już będzie gotowe....
freed77
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 26 mar 2015, o 12:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

Post autor: freed77 »

No i zagazowane.
Instalacja założona bardzo ładnie, wszystko działa bardzo dobrze ( odpukać ) :). A co do samej firmy GZW i tematu Pana SebastianaS mogę śmiało napisać, że jest to mega kompetentny człowiek. Miły, uprzejmy czasem może sprawiać wrażenie trochę przemądrzającego się :) ale wynika to pewnie z charakteru Ślązaków :) ( kilku ich znam i mają podobny styl bycia ).

Tak czy inaczej Firma GZW w Zawadzie koło Dębicy to na prawdę dobry wybór.
Poza tym mógł mnie skasować za emulator który sam chciałem zamontować ( 100 zł.) ale powiedział, że nie jest to konieczne i rzeczywiście miał rację ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
GOLDI
Lex user
Posty: 207
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 03:44
Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

Post autor: GOLDI »

freed77 pisze:
mario80 pisze:Polecam GZW ze Zbrosławic, niedawno otworzyli filie na podkarpaciu.
http://www.gzw.pl
O firmie GZW a konkretnie o właścicielu wyczytałem cała masę nieciekawych informacji. Nikt nie kwestionuje jego umiejętności ale jednak coś tam w trawie piszczy....oczytałem się wczoraj pól nocy i sporo kontrowersji budzi jego osoba....
Trzeba to przemyśleć

Dzięki za info...
Internet/telewizja kłamie ;)
Znam Sebastiana z racji profesji (nie LPG) i to chyba jedyna osoba której powierzyłbym zagazowanie samochodu. To człowiek z ogromną wiedzą.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

Post autor: Yarecki »

GOLDI pisze:
freed77 pisze:
mario80 pisze:Polecam GZW ze Zbrosławic, niedawno otworzyli filie na podkarpaciu.
http://www.gzw.pl
O firmie GZW a konkretnie o właścicielu wyczytałem cała masę nieciekawych informacji. Nikt nie kwestionuje jego umiejętności ale jednak coś tam w trawie piszczy....oczytałem się wczoraj pól nocy i sporo kontrowersji budzi jego osoba....
Trzeba to przemyśleć

Dzięki za info...
Internet/telewizja kłamie ;)
Znam Sebastiana z racji profesji (nie LPG) i to chyba jedyna osoba której powierzyłbym zagazowanie samochodu. To człowiek z ogromną wiedzą.
Teoria a praktyka to często różne sprawy.
Też myślałem, że " Sebcio" jak na taki netowy lans robi dobrze robotę dopóki na własne oczy nie zauważyłem jego druciarstwa.
Oczywiście dostał zdjęcia tego co zrobił po czym stwierdził, że to nie jego praca :biggrin2: .
Ogólnie może i kolo wiedze posiada, ale jego "magiczne" reduktory i wtryski do mnie nie przemawiają, a samo wykonanie niestety jest na słabym poziomie nie mówiąc o późniejszym podejściu do roszczeniowego klienta :biggrin2: .
n0rek
Lex user
Posty: 242
Rejestracja: 29 lip 2015, o 10:51
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemysl
Kontakt:

Re: Instalacja LPG IS200 Podkarpacie

Post autor: n0rek »

To ja nie polece Czakramu, wprawdze nie bylem u nich z Lexusem tylko z firmowa Panda ktora dostala LPG przy zakupie w salonie w Rzeszowie.
Instalacja BRC wlasnie z Czakramu i prawie od samego poczatku problemy, auto szarpie, gasnie, braki mocy itp. Pojechalem po ok 3tys km do nich do Rzeszowa to stwierdzili ze jest przebicie na kablach zaplonowych, wymienilem razem ze swiecami (gwarancyjnie w ASO) ale problem nie zniknal.
Druga wizyta w Rzeszowie to sie chlopy poddali, powiedzieli zeby jechac do Tarnowa, pojechalem... pokombinowali w komputerze, cos wymienili i auto jezdzilo jakies kolejne 4tys po czym problem wrocil.
Pojechalem do ASO zeby jakos ogarneli temat bo w koncu u nich kupilem auto to sie wypieli ze oni za LPG nie odpowiadaja, koniec koncow zrobilem to u lokalnego "magika" i dzialalo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość