Wyważanie kół na samochodzie Warszawa

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Wyważanie kół na samochodzie Warszawa

Post autor: ArtIS »

Cześć Koledzy/Koleżanki :hobby:

Czy może ktoś polecić dobry punkt w stolicy, który wyważa koła na samochodzie (jeszcze żeby był 4x4 friendly)?

Fajnie, gdyby zakład miał pod ręka jakiś warsztat czy coś aby w razie potrzeby móc dokręcić jakieś plastiki.

O co mi chodzi - pożyczyłem auto ojcu i przy 140/150 km/h auto ponoć drga. Co prawda jeżdżę teraz na zimowych ale już niedługo wpadną letnie gumki które przy okazji chcę wyważyć na felgach.

Być może wystarczy to wyważyć - może osłona silnika (plastik) się odkręca i wymaga przykręcenia bo łopocze....

Będę wdzięczny za namiary.

Pozdrawiam,
Artur
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Wyważanie kół na samochodzie Warszawa

Post autor: Arkadyx »

ArtIS pisze:Cześć Koledzy/Koleżanki :hobby:

Czy może ktoś polecić dobry punkt w stolicy, który wyważa koła na samochodzie (jeszcze żeby był 4x4 friendly)?

Fajnie, gdyby zakład miał pod ręka jakiś warsztat czy coś aby w razie potrzeby móc dokręcić jakieś plastiki.

O co mi chodzi - pożyczyłem auto ojcu i przy 140/150 km/h auto ponoć drga. Co prawda jeżdżę teraz na zimowych ale już niedługo wpadną letnie gumki które przy okazji chcę wyważyć na felgach.

Być może wystarczy to wyważyć - może osłona silnika (plastik) się odkręca i wymaga przykręcenia bo łopocze....

Będę wdzięczny za namiary.

Pozdrawiam,
Artur
Na Okaryny 15 w ten sposób wyważają http://www.serwisgum.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości