is 200 pomoc w naprawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
tomlex
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 13 sty 2015, o 22:00
Model Lexusa: is
Skąd:: wołomin
Kontakt:

is 200 pomoc w naprawie

Post autor: tomlex »

Panowie mam taki problem że auto ( is 200) poszarpuje przy odpuszczenie lub dodaniu gazu, nie zawsze ale bardzo często dodatkowo czasem dwójka ciężej wejdzie i przy zmianie biegów słychać dudnienie. Strasznie jest to denerwujące zwłaszcza w jeździe w korku. Przeczytałem parę wątków na forum ale nic konkretnego z tego nie można wywnioskować. Jak się zabrać do naprawy, czy możecie polecić jakiegoś mechanika.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: is 200 pomoc w naprawie

Post autor: jordi007 »

Mam to samo i każdy mechanik mówi to samo kilka opcji dwumas docisk poduszki silnika i skrzyni albo luz na dyfrze. Ja zacznę od dyfra bo luz jest na pewni później poduchy skrzyni jak nie pomoże. Na końcu sprzęgło bo ma już nalatane a nigdy nie ruszyłem go
tomlex
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 13 sty 2015, o 22:00
Model Lexusa: is
Skąd:: wołomin
Kontakt:

Re: is 200 pomoc w naprawie

Post autor: tomlex »

U mnie też jest spory luz na dyfrze, przynajmniej tak mi się wydaje. Sam sprawdzałem kiedyś jak miałem auto podniesione.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości