[Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Kazp
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 20 cze 2016, o 20:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Kazp »

Odwiedziłem dzisiaj Krown na konserwację isa250

Przy okazji zobaczyłem jak wyglądają podwozia po bitexie nakładanym przez Janusza- tragedia. Dodatkowo pokazali mi Land Cruisera, który zalicza praktycznie codziennie wodowanie i ostry offroad. Stan idealny, podwozie piękne, elementy typu drzwi, błotniki, klapsy w super stanie. Przyjeżdża do nich chłop co roku nakładać tą powłokę.

Krown daje dożywotnia gwarancje na swoje zabezpieczenie jeżeli robisz to co roku, hmmm rozmawiałem na ten temat i faktycznie tak twierdzą.
Coś musi w tym być skoro ludzie dają im nie tylko jeden samochód do zabezpieczania oraz zrobiło im reklamę TVN Turbo w jednym z odcinków zakupu.
Przyjeżdżają też do nich samochody na gwarancji, miedzy innymi dlatego że ich powłoka jest bezbarwna.

Nawet gdy ktoś ma taką powłokę, a musi zrobić coś mechanicznego typu wymiana wahacza, amora itp co spowoduje uszkodzenie tej powłoki. Trzeba do nich dzwonić, a uzupełniają ja za free. Tak samo gdyby się zobaczyło jakiś brak.

Czy w samochodzie z nawiewów śmierdzi po tym zabiegu? Tak, śmierdzi. Samochód miałem gotowy o 14, mamy 20...a już praktycznie nie czuję tego zapachu.
Czy rozlewa się po całej karoserii jak mówią ludzie? Nie nie rozlewa się, jeszcze nie zauważyłem wycieków, tak samo moje miejsce parkingowe jest tylko trochę brudne po tym zabiegu.

Zabezpieczenie tradycyjne jak dla mnie ma sens kiedy Tylko i wyłącznie rozbierze się podłogę do ostatniej śrubki, wszystkie elementy oczyści jak i sama podłogę.
Dodatkowo jak robisz to sam i masz miejsce na rozebranie i zostawienie tak samochodu na dłuższy czas.
Bo w innym wypadku możesz spotkać się z efektem środka konserwującego na rdzę, klient nie widzi bo czarne...a po 2latach dziura w podłodze. To tylko moje zdanie oczywiście.

Sam chciałem się przekonać jak wygląda sprawa z tym zabezpieczeniem, jeżeli po zimie będzie wyglądało tak jak oddali mi samochód...to tak jestem w stanie odkładać po 50zl miesięcznie...żeby skorzystać z tej usługi.

Fotka robiona ziemniakiem.
Niestety nie udało mi się zrobić fotek przed, bo chłopaki się trochę pospieszyli po myciu podwozia.
Obrazek
bilion
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, o 16:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: lubuskie
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: bilion »

Mam pytanie jak przetrwała powłoka po zimie?
Pierzasty
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2019, o 14:57
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Ostrówek
Kontakt:

Re: [Warszawa] Krown - zabezpieczenia antykorozyjne

Post autor: Pierzasty »

Wszystkie opinie w necie na świeżo po zabiegu w Krown ,lub pytania ludzi którzy są przed...
A czy znajdzie się osoba która robiła to przed zeszłà zimą? Jakieś opinie po użytkowaniu dłuższym niż 3 miesiące?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości