Szukam magika który naprawi mojego IS-a

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.

Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Postprzez PRZEMEKGSXR » 27 wrz 2017, o 22:34

Witam. Chciałem sprzedać swojego IS-a ale w takim stanie jak jest obecnie jest to trudne. Dlatego muszę to naprawić. Kto się podejmie naprawy i za jaką kasę? Link do ogłoszenia ze zdjęciami https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... r=EREC-55-[id1]-20170916-[diplayLink]-1713787@1-20170916151657
PRZEMEKGSXR
Nowy lex user

Model Lexusa: RX400h

Re: Szukam magika który naprawi mojego IS-a

Postprzez thepowerofbeams » 28 wrz 2017, o 13:28

Caly pas tylny z koszem na kolo musi wjechac...nie wiem czy Ci sie to oplaca...lepiej taniej oddac. Jak blotniki zagiete nikt go nie kupi kto sie zna, bedzie widac ze dupa byla w harmonie.
IS250 -> GS450H mk3 -> GS430 mk2
thepowerofbeams
Lex user

Model Lexusa: GS 430 mk2

Postprzez gmiter » 29 wrz 2017, o 07:14

Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.
gmiter
Lex Driver

Model Lexusa: IS300

Postprzez LinkPL » 29 wrz 2017, o 09:30

Auto Młynarski - Warszawa, ale tanio nie będzie. U mnie za dokładnie taką samą robotę w rozliczeniu bezgotówkowym naprawa samochodu kosztowała 35k pln ... ale auto zrobione jest bardzo dobrze ...

Za 4-5k pln ... to możesz zapomnieć o dobrze wykonanym działaniu. Ja się na tym nie znam, ale uważam, że naprawa takiego samochodu jest nieopłacalna, albo wyjdzie ulep ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
LinkPL
Lex Maniak

Model Lexusa: GS430 UZS190, T4R

Postprzez carinus » 29 wrz 2017, o 11:05

Skórka za wyprawkę,może nawet będziesz do tyłu.Zrobisz dobrze to zapłacisz i zawsze będzie powypadkowy,tej kasy raczej nie odzyskasz.
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Postprzez darek007 » 29 wrz 2017, o 14:24

gmiter napisał(a):Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.

Dla potomnych niech VIN wstawi, jakby trafił na sell ...
darek007
Lex user

Model Lexusa: IS200

Postprzez agiless » 29 wrz 2017, o 20:53

gmiter napisał(a):Szczerze m ówiąc to strzał wcale tak źle nie wygląda. Na stronie FB akurat ma ktoś w Twoim kolorze cały tył na sprzedaż. Ja bym brał i robił, wycinanie na fabrycznych spawach i porządne wstawienie i bedzie praktycznie jak fabrycznie. Szukaj kogos kto go wstawi na jakąś bramę do konkretnego zwymiarowania. Moim zdaniem opłaca się. 4-5k i zrobione.

Podłóżnice są wygięte, lekko nie będzie. Nowa podłoga tego nie zakryje. Powiadasz 4-5k?.......jak się w 10k zmieści, to będzie miał niesamowity fart, ale wątpię.
agiless
Lex user

Model Lexusa: GS300 MKI

Postprzez Fifkers » 30 wrz 2017, o 12:00

A nie można tego jakoś wyciągnąć, poprostować podłogę i tyle? Elementy zewnętrzne wymienić, a podłogę zabezpieczyć. To jest samochód za 10tys zł, jest sens robić z tego igłę za grube pieniądze? Miałem kiedyś samochód po strzale w tył i właśnie podłoga bagażnika była prostowana, potem zabezpieczona jakąś gumową substancją i pomalowana. Na to i tak idzie koło zapasowe, wykładziny itp i tego nie widać. O ile samochód jest ogólnie prosty to tak bym zrobił i jeździł. Cięcie całego tyłu i spawanie nie wydaje mi się specjalnie lepszą opcją nawet jak będzie to lepiej wyglądało po wybebeszeniu bagażnika.
Fifkers
Lex user

Model Lexusa: Może będzie GS

Postprzez carinus » 30 wrz 2017, o 12:42

Skoro tak łatwo można zrobić,to proponuję odkupić od kolegi,zrobić tanio i spróbować to sprzedać.Kupisz taki samochód gdzie na każdym kroku widać dziwne maskowania?
carinus
Lex Master

Model Lexusa: IS200 SC Turbo,RX400h,IS220d

Postprzez dadan » 30 wrz 2017, o 13:06

Będzie praktycznie jak fabrycznie? Raz zgięta kartka papieru nigdy nie wróci do oryginału. Kolega sprowadził auto na handel, chciał zarobić na lepiuchu, a teraz się dziwi że nikt nie chce tego lepić. Auto ma 18 lat...Z klasykiem nic wspólnego nie ma, na zachodzie takie auta do kasacji idą, tylko u nas ciekawe pomysły ludzie mają.
dadan
Lex user

Model Lexusa: szukam

Następna strona

Powrót do Warsztaty