[Poznań] LEX KLINIKA - polecam

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: rsz1981/2 »

dab1978 pisze:Typowa polska mentalność...zgnoić, opluć, znienawidzić, dajcie spokój, to żałosne...co, źle naprawił wszystkie auta z tego forum?
i tu się kolego mylisz....znam Szymona osobiście i co do jego zdolności mam wyrobione zdanie ale liczy się także subiektywne zdanie innych osób, które skorzystały z jego usług :)

Po to chyba właśnie ten temat założono. :piwo:
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Jago
Lex user
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2013, o 13:53
Model Lexusa: JCE10 2JZ-GE / XF10 1UZ-FE
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: Jago »

dab1978 pisze:Typowa polska mentalność...zgnoić, opluć, znienawidzić, dajcie spokój, to żałosne...co, źle naprawił wszystkie auta z tego forum?
Jak się ma do czynienia z takimi "specjalistami", to nie powinno dziwić, że się pluje. Polska mentalność to również brud, smród i fuszerka w warsztatach - tak, to jest właśnie (niestety nadal) bardzo polskie.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: ledziu »

Jago pisze:
dab1978 pisze:Typowa polska mentalność...zgnoić, opluć, znienawidzić, dajcie spokój, to żałosne...co, źle naprawił wszystkie auta z tego forum?
Jak się ma do czynienia z takimi "specjalistami", to nie powinno dziwić, że się pluje. Polska mentalność to również brud, smród i fuszerka w warsztatach - tak, to jest właśnie (niestety nadal) bardzo polskie.
Dodam jeszcze że wszystko jest gitara do momentu uwalenia kasy ... później nie ma winnego to takie polskie.
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: Thorgal1 »

mój jeździł po naprawach u Stacha...
kontakt słaby to fakt

z drugiej strony są dobre warsztaty z renomą gdzie jest zatrudnionych więcej pracowników i pracuje też sam właściciel , terminy są dotrzymywane ale za usługi tam się liczy trochę inaczej a ludzie posiadający auta kilku/kilkunastu letnie jakoś nie są wyrywni do płacenia, a jak się okazuje pół zawieszenia czasami jest do wymiany na raz i to musi kosztować :)
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
monos
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 23:55
Model Lexusa: is300
Skąd:: poznan
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: monos »

Ma moze ktos nowy numer do Szymona bo stary jest nieaktualny?????
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: sardzent »

nieco OT ale teraz w każdym temacie o warsztacie staja mi przed oczyma kadry z "bedzie pan zadowolony" z tvn turbo :szok:
mlody
Lex user
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2013, o 11:31
Model Lexusa: IS 200 gs 300 gs 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: mlody »

Miałem nadzieję...
Poszukuję specjalisty od Lexa.
Miałem drobne zderzenie, przy dużej prędkości uderzyłem najpierw w krawężnik, później w barierki. Niestety ucierpiały koła.
Bylem na geometrii ale mi powiedziano, ze mam iść na płytę, by zobaczyć co jest pogięte. Średnio uśmiecha mi się wydawać 400 zł żeby usłyszeć, że piasty albo wahacze są do wymiany. Oberwała lewa strona. Szukam w Poznaniu mechanika, który by mógł mi to ogarnąć w rozsądnej cenie ( nie chcę nowych części, tylko używki w miarę dobrym stanie).
Co polecacie? Ktoś ma namiary na jakiś warsztat?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości