[Poznań] LEX KLINIKA - polecam

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: hydrant23 »

w zwiazku z tym ,iz w okolicach 80-100 km/h bez widocznych przyczyn pojawialy sie ,raz slabe ,raz dosc mocne drgania na kierownicy i pojawil sie u mnie nadmiar czasu to postanowilem zawitac do LEX KLINIKI :D , oczywiscie podparlem sie informacjami z
http://www.clublexus.com/forums/gs-seco ... tment.html
i wg tej instrukcji ( prawie ),poniewaz rzeczywistosc okazala sie mniej skomplikowana i po ok 2 godzinach przyjemnej konwersacji i szklanecce "wina" w 5 min udalo sie wyeliminowac problem luzow na maglownicy
ps. Stachu nie dosc , ze uznal te robote za nie warta zlamanego grosza ,to jeszcze chcial mi dac sruby zabezpieczajace do felg , wiec moze kolejnym razem dorzuci rower :)
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: prosperopro »

Ja proponuje zaprosic go na forum i/lub wypowiadal sie w kwestiach co boli nasze lexy ;) swietna reklama - jesli facet robi dobrze i naprawde warto polecic ;) ja nie mam narazie okazji zeby sie wybrac bo wszystko dziala jak nalezy ;( ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: Rici »

prosperopro pisze:Ja proponuje zaprosic go na forum i/lub wypowiadal sie w kwestiach co boli nasze lexy ;) swietna reklama - jesli facet robi dobrze i naprawde warto polecic ;) ja nie mam narazie okazji zeby sie wybrac bo wszystko dziala jak nalezy ;( ;)
Już jest z nami od dawna to stachulex :)
Obrazek
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: prosperopro »

:doh: :doh: to fajnie wiedziec :D
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: stachulex »

hydrant23 pisze:poniewaz rzeczywistosc okazala sie mniej skomplikowana i po ok 2 godzinach przyjemnej konwersacji i szklanecce "wina" w 5 min udalo sie wyeliminowac problem luzow na maglownicy
to "wino" to byla chery coke-zeby nie bylo ze naprawiamy auta po alkoholu :laugh1:
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: Ralfx »

Stachu ja Ci mówie, bierz ze sobą dostawczaka z narzędziami na zlot i będziesz sobie reklame robić. :D u mnie cały czas jest coś do robienia. Np. na zlocie bedzie do zamontowania rozpórka kielichów, będziesz mógł pomóc :D
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: stachulex »

Ralfx pisze:Stachu ja Ci mówie, bierz ze sobą dostawczaka z narzędziami na zlot i będziesz sobie reklame robić. :D u mnie cały czas jest coś do robienia. Np. na zlocie bedzie do zamontowania rozpórka kielichów, będziesz mógł pomóc :D
spoko ralf.zamontujemy :klucz: :D
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: Ralfx »

Wprawdzie nie skorzystałem z samych usług ale mogę polecić samego kolege stachulexa, który był na tyle miły że pomógł w załatwieniu części na która ja straciłem nadzieje (a dzwoniłem wszędzie) i jeszcze załatwił wymiane sworznia w wahaczu.
Tak więc wielki plus dla Lex Kliniki :ok:
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
WarsawCasual
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 20 paź 2010, o 13:25
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: WarsawCasual »

Wczoraj zawitałem do LexKliniki i jestem naprawdę zadowolony z wizyty. Stachu wymienił olej, filtry, świece, przy okazji przeczyścił filtr VVTi (o ile dobrze zapamiętałem) a dodam że chyba nikt przed nim tam nie zajrzał bo mówiąc delikatnie był "dość brudny" ;), zerknął na zawieszenie, hamulce, zrobił drobną kosmetykę przy szyberdachu, a wszystko to w naprawdę miłej atmosferze i powiem szczerze że nie żałuje tych 300 km przejechanych z Warszawy do Poznania w celu odwiedzenia LexKliniki bo chłopak zna się na rzeczy i w przeciwieństwie do większości serwisów przykłada się do tego co robi. :)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Poznań] LEX KLINIKA - polecam

Post autor: tomekb »

Po spotkaniu ze Stachem i wielu rozmowach telefonicznych i konsultacjach moge z czystym sumieniem po paru miesiącach znajomości potwierdzić i powtórzyć LEX KLINKA RZĄDZI na całą Polske :klucz: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości