naprawa "powypadkowa" ASO Poznań czy Trójmiasto?

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

naprawa "powypadkowa" ASO Poznań czy Trójmiasto?

Post autor: pjetrooha »

Witam kolegów,

niestety mam do lekkiej naprawy blacharsko-lakierniczej swojego :LEXUS:
Temat do ogarnięcia bezgotówkowo z OC sprawcy i chciałbym to zrobić w ASO... czas dojazdu do Poznania czy Trójmiasta mam podobny - może ktoś ma jakieś doświadczenia w sprawie likwidacji szkód u nich. Do tej pory korzystałem z Trójmiasta ale salon przeniósł się do centrum a CLS zostało w Chwaszczynie razem z Toyotą... no ale szkód nie likwidowałem. Prośba o ewentualne podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
joy
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 4 mar 2019, o 13:29
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Holandia
Kontakt:

Re: naprawa "powypadkowa" ASO Poznań czy Trójmiasto?

Post autor: joy »

Ja niedawno robiłem naprawę blacharsko-lakierniczą w ASO Poznań. Nic wielkiego, standardowa wada LS 430 - korozja drzwi pod listwą. W moim przypadku były już dziury i blacharz musiał użyć szpachli. Ale całość zrobiona porządnie, lakier dobrany wzorowo, nie można się przyczepić, drzwi wyglądają jak nowe. W poniedziałek oddałem auto do naprawy, w piątek było gotowe. Do faktury dodają zdjęcia z naprawy, jest też gwarancja. Na czas usługi dostałem samochód zastępczy, IS 300, prawie nowy. Nie ma limitu kilometrów, ale przy zdawaniu pracownik się zdziwił, że w cztery dni nakręciłem 2000 km... Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić ASO Lexus Poznań.
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: naprawa "powypadkowa" ASO Poznań czy Trójmiasto?

Post autor: pjetrooha »

Naprawa zrealizowana w ASO Poznań - malowanie boku, wymiana lustra i lampy tył od strony pasażera. Czas naprawy zgodny z deklarowanym, w zastępstwie otrzymałem NX300 na czas naprawy. Nie było problemu z przedłużeniem możliwości odbioru ISa i zdaniem NX na po świętach (auto było gotowe przed wigilią). Kontakt z doradcą ASO Poznań na telefon i mail bez problemów.
Szkoda zlikwidowana z OC sprawcy (firmy budowlanej). Całość przeciągnęła się do prawie 2 miesięcy z uwagi na boksowanie z TU. Pierwotnie kontakt podjęty z ASO Trójmiasto ale... CLS mają poza ASO/serwisem, lista dokumentów/załączników wg mnie przydługa a rozmowa o aucie zastępczym bez żadnych konkretów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości