Warszawa Lexus Serwis

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: Nemo 77 »

OK.Dzięki i za tyle
FALCO
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 01:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: FALCO »

Witaj, od kilku ładnych lat powierzam swojego LS400 rocznik 2000 (ostatni w tej budzie) w serwisie :
Warszawa ul.Osiedle 2D, 03-149 Warszawa. Mam do nich 100% pełnego zaufania, podkreślam 100%.
Nigdy się nie zawiodłem. Wręcz jestem pełen podziwu, jak olbrzymią wiedzą dysponuje pan Jurek i
jego żona, tak, tak, bo jak prowadzisz techniczną rozmowę z tą panią to wychodzisz z podziwu.
Zresztą za kilka dni odbieram od nich swoje auto po większych naprawach to jeszcze coś dorzucę.
Najlepsze jest to, że tak samo poważnie traktują mnie z moim starym LS-em jak i kogoś kto przyjechał LS 600h.
Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
ArturR
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 18 lip 2016, o 11:01
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: ArturR »

rleon pisze:cześć,
też mam podobny kłopot, zawsze Pitro Carsik (GT4) mi Lexy ogarniał, a teraz jakoś nie mogę trafić nikogo rozsądnego.
Może macie rekomendacje gdzie w Warszawie, najlepiej Wola i okolice, bez stresu powierzyć auto do serwisowania i drobnych napraw eksploatacyjnych

tez serwisowalem w GT$ swojego RX400h - trochę warsztatów zwiedziłem i mogę zdecydowane polecić Overland - Zawodzie 11. Znają sie na rzeczy i nie ma naciągania - uratowali mnie przed sporymi wydatkami, które proponował inny warsztat specjalizujący się w samochodach japońskich
Awatar użytkownika
marez
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2021, o 00:18
Model Lexusa: LS400 1998 r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: marez »

Jaki warsztat polecacie aktualnie w Warszawie z mechanikiem/ami specjalizującymi się w Lexusach, nie naciągający i dobrym podejściem do KLienta?
Perzon
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 8 mar 2022, o 21:01
Model Lexusa: GS300 MK2
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: Perzon »

marez pisze:Jaki warsztat polecacie aktualnie w Warszawie z mechanikiem/ami specjalizującymi się w Lexusach, nie naciągający i dobrym podejściem do KLienta?
Ja swojego Lexusa jak i wcześniej Subaru serwisuje w Japan Center na ul. Przyce. Dojazd taki, że można zęby pogubić, ale chłopaki robią dobrą robote i jak na warszawskie realia mają normalne ceny 8-)
Awatar użytkownika
karolinamaczek
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2022, o 07:30
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: karolinamaczek »

dzialka1163 pisze:Polecam warsztat w m..Brok,ul.Jarzębinowa 3.Tam jeden mechanik jeżdzi Ls 430,a drugi Es 350.Tel.606 695 220.Ja jeżdziłem tam z Ls 400.Pozdrawiam.
Również polecam
Zalvi
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2023, o 18:44
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa Lexus Serwis

Post autor: Zalvi »

to ja polecę https://staszowski.pl
(Warszawa, Aleja Prymasa Tysiąclecia 81a/15)
https://goo.gl/maps/R7VB2T5T88aXynvh8
 
 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości