Warsztat/osoba Poznań+50km

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
wppht
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2021, o 18:16
Model Lexusa: is
Skąd:: poznań
Kontakt:

Warsztat/osoba Poznań+50km

Post autor: wppht »

Cześć, szukam sprawdzonego warsztatu lub osoby w okolicach Poznania, która zajęłaby się regularnym serwisowaniem mojego is200
Dodatkowo szukam osoby, która podejmie się konserwacji podwozia na zimę i ogarnięcia drobnostek jeżeli chodzi o lakier/rdzę
Awatar użytkownika
jake_brenner
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2022, o 01:24
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Warsztat/osoba Poznań+50km

Post autor: jake_brenner »

wppht pisze:Cześć, szukam sprawdzonego warsztatu lub osoby w okolicach Poznania, która zajęłaby się regularnym serwisowaniem mojego is200
Dodatkowo szukam osoby, która podejmie się konserwacji podwozia na zimę i ogarnięcia drobnostek jeżeli chodzi o lakier/rdzę
Cześć,

czy udało się znaleźć specjalistę od obsługi Lexusa ?

Pzdr
Kuba
lukasz888
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2023, o 13:11
Model Lexusa: LS600h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztat/osoba Poznań+50km

Post autor: lukasz888 »

Poszukuję sprawdzonego warsztatu w Poznaniu do przedzakupowego sprawdzenia auta, polecicie coś?
mlody
Lex user
Posty: 140
Rejestracja: 14 sie 2013, o 11:31
Model Lexusa: IS 200 gs 300 gs 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Warsztat/osoba Poznań+50km

Post autor: mlody »

Witam,
Podbijam temat. Może ktoś ma Techstream żeby zrobić diagnostykę. Serwis lexusa woła 450 zł netto za diagnostykę - podpięcie kompa i powiedzenie co jest nie tak. 
Czy jest ktoś w okolicy lub w samym Poznaniu kto by mógł mi pomóc? Prawdopodobnie nie podpięto mi prawidłowo radaru od tempomatu albo należy go adoptować przez program. Ktoś pomoże?
Awatar użytkownika
simoneus
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 17:01
Model Lexusa: GS300, USB 5.0, 600H
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Warsztat/osoba Poznań+50km

Post autor: simoneus »

Kompa mogę podpiąć, ale na diagnostyce aż tak się nie znam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości