Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: MączeK »

szmiciu pisze:Polecam na Osiedlu, wiedzą co robią.
Tylko nie tam. Co chcesz robić w aucie?
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: maniek_ls400 »

MączeK pisze:
szmiciu pisze:Polecam na Osiedlu, wiedzą co robią.
Tylko nie tam. Co chcesz robić w aucie?
Ja też odradzam to miejsce. Mączek - co Pan poleca ? Problem elektroniczno/mechaniczny potrzebny człowiek z głową i chęcią do głębokiej diagnozy (AJC przetestowałem w zeszłym tygodniu).
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Lukas
Lex user
Posty: 184
Rejestracja: 4 paź 2012, o 18:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Lukas »

Witam,

Ktoś poleci dobry warsztat, który ogarnie mi lexa.
Konkretnie chodzi mi o układ chłodzenia i klimatyzację.

pozdrawiam
ojciec
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2013, o 23:42
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: ojciec »

Lukas może PerfectClima. Warsztat z Targówka. Ja się jeszcze załapałem na promocję i przegląd zrobili mi za stówkę, teraz pewnie z 200 zł będziesz musiał wydać.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2015, o 20:59 przez ojciec, łącznie zmieniany 1 raz.
Fiodor22
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2013, o 12:25
Model Lexusa: CT 200h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Fiodor22 »

Ja polecam serwis na Puławskiej - http://www.lexus.chodzen.pl/serwis
Oferują tam przegląd, naprawy, serwis ogumienia itd. Serwisują Lexusy w miarę szybko i sprawnie, więc mogę ich polecić - korzystałem z niego kilka razy.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

Odkopię mocno zapomniany temat. Ze względu na różne plany w stosunku do mojego lexia i konieczność wymiany amortyzatorów z przodu szukam dobrego warsztatu z wiedzą na temat LS460. ASO ze względu na ceny raczej odpada. Zawsze byłem wiernym klientem serwisu na ul. Osiedle ale ostatnio po przesiedzeniu tam 7 godzin i patrzeniu jak ciągle latają od klienta do klienta zamiast robić auto stojące na podnośniku, jedzą śniadanka i obiadki a klient coraz bardziej wqrwiony siedzi nie mogąc uzyskać konkretnego info o czasie naprawy, raczej nie zaryzykuję powrotu. Chodzi mi o kogoś kto ogarnie nie tylko serię, ale także części tuningowe zawieszenia.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
Picakus
Lex user
Posty: 278
Rejestracja: 16 mar 2013, o 16:37
Model Lexusa: Zależnie od chwili
Skąd:: Pomiechówek
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Picakus »

adamsky73 pisze:Odkopię mocno zapomniany temat. Ze względu na różne plany w stosunku do mojego lexia i konieczność wymiany amortyzatorów z przodu szukam dobrego warsztatu z wiedzą na temat LS460. ASO ze względu na ceny raczej odpada. Zawsze byłem wiernym klientem serwisu na ul. Osiedle ale ostatnio po przesiedzeniu tam 7 godzin i patrzeniu jak ciągle latają od klienta do klienta zamiast robić auto stojące na podnośniku, jedzą śniadanka i obiadki a klient coraz bardziej wqrwiony siedzi nie mogąc uzyskać konkretnego info o czasie naprawy, raczej nie zaryzykuję powrotu. Chodzi mi o kogoś kto ogarnie nie tylko serię, ale także części tuningowe zawieszenia.
Może spróbuj w AJC
turmoll
Lex user
Posty: 271
Rejestracja: 10 lis 2012, o 19:11
Model Lexusa: MKII, IS250, 2010, PL
Skąd:: Warszawa/Sadyba
Lokalizacja: Warszawa, Sadyba
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: turmoll »

adamsky73 pisze:Odkopię mocno zapomniany temat. Ze względu na różne plany w stosunku do mojego lexia i konieczność wymiany amortyzatorów z przodu szukam dobrego warsztatu z wiedzą na temat LS460. ASO ze względu na ceny raczej odpada. Zawsze byłem wiernym klientem serwisu na ul. Osiedle ale ostatnio po przesiedzeniu tam 7 godzin i patrzeniu jak ciągle latają od klienta do klienta zamiast robić auto stojące na podnośniku, jedzą śniadanka i obiadki a klient coraz bardziej wqrwiony siedzi nie mogąc uzyskać konkretnego info o czasie naprawy, raczej nie zaryzykuję powrotu. Chodzi mi o kogoś kto ogarnie nie tylko serię, ale także części tuningowe zawieszenia.
Ja polecam kolegę Piotra z forum VKP. Tel: 601 358 735
http://www.autobialoleka.pl/

Zadzwoń, pogadaj czy ma jakieś doświadczenie z LS.

/Jakub
Teraz: Volvo V60 AWD D4 + PoleStar 2017 PL
Wcześniej: MKII, IS250, 2010, PL
- już nie mój lex: http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=85&t=7208&start=20#p92608
- koszty utrzymania: http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=128&t=7983#p61634
- wykres z hamowni: http://www.lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=85&t=7208&start=10#p77556
Opel Vectra C, CDTI, 150KM (188KM po chipie), Opel Astra II Bertone Coupe
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

Właśnie dziś byłem w AJC. Pierwsze wrażenie niezbyt korzystne - ot jakieś budy w polu :szok: Ale obsługa bardzo fachowa i komunikatywna, a na 1 października jestem umówiony na wymianę amortyzatorów przód i "podrasowanie" hamulców. Nie omieszkam opisać swoich wrażeń po wizycie.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: turkus »

adamsky73 pisze:Właśnie dziś byłem w AJC. Pierwsze wrażenie niezbyt korzystne - ot jakieś budy w polu :szok:
No i błąd, na tym właśnie zarabiają "dobre" serwisy - na wyglądzie, a nie na jakości roboty, bo klient woli pójść tam, gdzie wszystko ładnie wygląda. Tym nie ma się co przejmować. Mój mechanik też ma budę w polu na takim zadupiu, że psy d.pami szczekają, a robi bardzo dobrze ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości