Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: grucha2666 »

Witam, mogę się podzielić dwoma opiniami:
1. AJC- bardzo fachowo, na temat, termin wcześniej ugadany więc zero dodatkowego czekania. Wcześniej dzwonią i informują ile co będzie kosztować i jaka jest decyzja. Polecam w 100%.
2. Toyota Carolina Car Company na woli, bardzo fajne ceny jak na ASO (robiłem u nich zbieżność po tym jak w AJC mi powiedzieli że taka jest według nich przyczyna pływania auta i faktycznie auto potrzebowało zbieżności). zapłaciłem 123 zł, szok bo u juzia w warsztacie 100 zł... (i oczywiście do poprawki). Spytałem z ciekawości czy można serwisować lexa u nich i np. wymiana oleju i filtrów (koszt usługi 43 zł... :) ) polecam

edit: sorry powinno byc: Carolina Car Company już poprawiłem :)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, o 19:39 przez grucha2666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Alex200 »

grucha2666 pisze: 2. Toyota California Cars na woli
Czy chodzi o Carolina Car Company? :scratch:
Awatar użytkownika
Sebek
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 24 mar 2014, o 02:25
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Sebek »

Pytanie z trochę innej beczki, kupiłem LS430, które podobno serwisowany w Serwisie LEXUSA gdzieś w Łomiankach. Nie mogę nic namierzyć- ktoś może ma jakieś informacje?
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: dS »

Sebek pisze:Pytanie z trochę innej beczki, kupiłem LS430, które podobno serwisowany w Serwisie LEXUSA gdzieś w Łomiankach. Nie mogę nic namierzyć- ktoś może ma jakieś informacje?
Pewnie chodzi o warsztat na ulicy Osiedle 2(kiedyś na ul. Anilinowej). Zajmowali się oni Lexami jeszcze zanim powstał pierwszy salon LEXUSa w PL.
Tu masz temat o tym warsztacie - http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=44&t=202
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Dawid0ss »

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Piotra Kaneckiego (użytkownik Carsik). Poniżej masz dane kontaktowe. Swoją sztukę serwisuję właśnie w tym miejscu.

Serwis gt4.istore.pl
GT4 Piotr Kanecki
ul. Przyce 21B
01-252 Warszawa

Pzdr
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: owczar »

Również polecam carsika :)
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

W końcu mogę napisać konkrety o AJC. Byłem tam zarówno na przeglądzie z yarisem II żony, jak też z moim LS-em, poleciłem też koledze w Verso. Zarówno podejście, jak też wiedza i ceny są bez zastrzeżeń. W końcu profesjonalny serwis w Warszawie do którego nie muszę jeździć na koniec świata. Mały przegląd (75k) Verso w dieslu 2.0 - 450 zł, duży przegląd yarisa w dieslu 1.4 - 650 zł, z potrzebnymi płynami i filtrami. Do mnie wpadły nowe oryginalne amortyzatory na przód, a na przednią oś tarcze EBC i klocki EBC yellow stuff. Wyjęte klocki, jako że były jeszcze bardzo grube, zapakowane bez pytania w pudełeczko i zostawione w aucie. Pełna profeska, polecam!
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
antek spawacz
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 paź 2014, o 10:17
Model Lexusa: nie posiadam
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: antek spawacz »

Ciekaw jestem czy ktoś z Was serwisuje tam auta objęte gwarancją. Serwis twierdzi, że serwisuje takie auta zgodnie z dyrektywami unijnymi więc klient nie traci gwarancji. Sprawa moim zdaniem warta rozważenia jeśli w AJC płacimy 1/3 ceny przeglądu w ASO.
Pe_pe
Lex user
Posty: 139
Rejestracja: 3 lis 2013, o 20:52
Model Lexusa: Gs430 mkIII, Rx400h, Sc430
Skąd:: WOT
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Pe_pe »

adamsky73 pisze:W końcu mogę napisać konkrety o AJC. Byłem tam zarówno na przeglądzie z yarisem II żony, jak też z moim LS-em, poleciłem też koledze w Verso. Zarówno podejście, jak też wiedza i ceny są bez zastrzeżeń. W końcu profesjonalny serwis w Warszawie do którego nie muszę jeździć na koniec świata. Mały przegląd (75k) Verso w dieslu 2.0 - 450 zł, duży przegląd yarisa w dieslu 1.4 - 650 zł, z potrzebnymi płynami i filtrami. Do mnie wpadły nowe oryginalne amortyzatory na przód, a na przednią oś tarcze EBC i klocki EBC yellow stuff. Wyjęte klocki, jako że były jeszcze bardzo grube, zapakowane bez pytania w pudełeczko i zostawione w aucie. Pełna profeska, polecam!
A ktoś tu ostatni twierdził, że "Nie ma problemu z dostępnością EBC w warsztatach które zajmują się przygotowaniem aut do sportu. EBC ma w Polsce oficjalnego dystrybutora. Klocki popieram, ale tarcze są na rynku lepsze". :szok: Może i są lepsze, ale ciężko je chyba dostać skoro je założyłeś :biggrin2:
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

antek spawacz pisze:Ciekaw jestem czy ktoś z Was serwisuje tam auta objęte gwarancją. Serwis twierdzi, że serwisuje takie auta zgodnie z dyrektywami unijnymi więc klient nie traci gwarancji. Sprawa moim zdaniem warta rozważenia jeśli w AJC płacimy 1/3 ceny przeglądu w ASO.
Nawet pieczątkę w książkę gwarancyjną wbijają, więc chyba mają takie prawo. A na brak klientów nie narzekają.
Pe_pe pisze:A ktoś tu ostatni twierdził, że "Nie ma problemu z dostępnością EBC w warsztatach które zajmują się przygotowaniem aut do sportu. EBC ma w Polsce oficjalnego dystrybutora. Klocki popieram, ale tarcze są na rynku lepsze". :szok: Może i są lepsze, ale ciężko je chyba dostać skoro je założyłeś :biggrin2:
Wiesz, dostępność tarcz to jedno a dostępność gotówki na nie, to ważniejsza sprawa ;-) Jak te nadal będą miały tendencję do krzywienia, to będę walczył dalej, a skoro chłopaki z AJC twierdzą że według nich powinny wystarczyć, to na razie zaufam fachowcom. A jeśli szukasz polskiego dystrybutora to jest w Krakowie, służę :biggrin2:
http://ebcbrakes.pl/pl/
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości