Serwis w Warszawie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: adamsky73 »

Jeśli ktoś szuka warsztatu gdzie ludzie myślą a nie mają specjalizację na Lexusa, certyfikaty i ceny x 3, a na dodatek mieszka w okolicach Ursynowa czy Mokotowa, to polecam warsztat na Bokserskiej 9.
Byłem u nich już kilka razy bo mają naprawdę dobrych fachowców, rozsądne terminy i ceny, a na dodatek nie patrzą na Lexusy jako na coś z kosmosu bo osoby z warsztatu też nimi jeżdżą.
https://www.facebook.com/stacjaobslugi/
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Be-krolik
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 23 gru 2017, o 00:28
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Be-krolik »

Jestem szczęśliwym posiadaczem właśnie kupionego ls430. Planuje porządny serwis mechaniki od a do z, tak żebym cieszył jak najdłużej sprawnym autem. Mam zamiar zrobić całkowity porządek od rozrządu po wymiany wszystkich olejów, hamulców itd...
Szukam serwisu w Warszawie i mam bardzo po drodze do Overland na zawadziu. Czy może ktoś robił tam swoje leciwe lexy. Jakie wrażenia, można zaufać?
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Ja robiłem :)
Są fair, jak coś się wysypało w innym aucie w międzyczasie to w ramach bycia w dobrych relacjach zrobili bez kolejki i bezkosztowo.
Maja fajna bazę części a także łatwe dotarcie do USA. Zrobili wszystko co chciałem, łącznie z tym z czym nie dało rady AJC czy kolega Carsik.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: carsik »

ArtIS pisze:Ja robiłem :)
Są fair, jak coś się wysypało w innym aucie w międzyczasie to w ramach bycia w dobrych relacjach zrobili bez kolejki i bezkosztowo.
Maja fajna bazę części a także łatwe dotarcie do USA. Zrobili wszystko co chciałem, łącznie z tym z czym nie dało rady AJC czy kolega Carsik.
a tak z ciekawości, czego nie dał rady kolega Carsik?
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

A choćby wymienić oleju w przednim dyfrze :D i zalatwic check'i w Scionie czy poduszkę która się świeciła. Aczkolwiek żadnej urazy nikt nie chowa i z pozostałych tematów jestem zadowolony.
Be-krolik
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 23 gru 2017, o 00:28
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Be-krolik »

Dziękuje za info. Napiszę jakie ja będę miał wrażenia po wszystkim.
Pozdr
one
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2012, o 11:03
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: one »

rowniez polecam GT4, bylem ze swoim is250 w sumie na takiej kontroli przed powrotem do UK. wszystko szybko sprawnie i w milej atmosferze. Carsik jesli to czytasz to pozdrawiam i widzimy sie niedługo na wymiane hamulcow.
p.s nawiew sam sie naprawil :)
lexus driver
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2018, o 23:34
Model Lexusa: IS 220
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: lexus driver »

Potrzebuje zrobić mały przegląd i wypadałoby DPF off. Poprzednio duży robiłem w ASO na Zeraniu.
Kogo polecacie, AJC, GT4 serwis a może kogoś innego? Jakby samochód zastępczy ogarnąć na czas naprawy to byłoby super!
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: ArtIS »

Overland? Choć nie wiem jak oni do diesla podejdą.
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

All Japanese Cars - NIE POLECAM

Post autor: Rafał »

To i ja dodam swoje doświadczenia.

All Japanese Cars - NIE POLECAM.

Na jednym cylindrze sporadycznie wypadał zapłon więc umówiłem się na sprawdzenie luzów zaworowych. Wcześniej, żeby wykluczyć problem ze świecami i cewkami, zamieniłem je miejscami, wypadał ciągle w tym samym.
Gdy kilka dni później, w umówiony dzień jechałem do nich, po drodze padła cewka. Pod koniec dnia dostałem telefon, że auto do odbioru, była to wina cewki i wszystko jest już ok. W drodze powrotnej wyczułem, że zapłon wypada nadal więc podłączyłem skaner OBD i wywaliło misfire na tym samym cylindrze co na początku. Zadzwoniłem więc i dowiedziałem się, że Panowie w ogóle nie sprawdzili luzów, wymienili bez informowania cewkę na UŻYWANĄ, za co zapłaciłem 320 zł. Używaną oryginalną cewkę można kupić za 70-80 zł, wymiana zajmuje maks. 10 minut.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości