ASO Kraków lub Katowice - opinie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:02 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: Ralfx »

hahahah a Lexus Warszawa Puławska przyslało pocztą nie spam ale życzenia świąteczne :D jest przepaść miedzy nimi :lol:
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Dudoo
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 15 gru 2011, o 22:42
Model Lexusa: LS600
Skąd:: Krakow
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: Dudoo »

Jestem już po wymianie sprezyn zaworow, do tego doszła pompa wody, cieklo z pod uszczelki. Obsługa Lexa Katowice rzeczywiście super, można wiele sie od nich nauczyć :ok:
Awatar użytkownika
filipous
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 15:41
Model Lexusa: Lexus RX 330 - 2004y.
Skąd:: Ruda Śląska
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: filipous »

Ja też Wam polecam Lexus Katowice - serwis znam od jednej i drugiej strony - mogę zaręczyć , że jeśli macie problem z samochodem to są tam mechanicy od myślenia , starają się rozwiązać problem - a nie tylko wymieniać co popadnie .

Jak się spotkamy to powiem skąd mam takie informacje , oraz dlaczego są potwierdzone :)

Dodatkowo jest też SUPER elektryk - jest jeden , ale głowy to ma chyba dwie :)

Wykonałem :

- wymianę piasty tylnej
- zaciski hamulcowe tylne
- klocki , tarcze , filtry , płyny - poprzednik trochę zaniedbał auto
- kampanie serwisowe - dotyczące nawet samochodów z USA !! ZA DARMO , ale o tym w innym poście
- naprawę wydechu - głównie jego osłon
- naprawę uszkodzonego szyberdachu - również ukłony Q@#$($(!#!# w stronę poprzednika , który zawalił sprawę
- montaż radia CB
i inne o których mogę teraz nie pamiętać ...

Ogólnie :hobby: i to jest najważniejsze , a co do cen ZAWSZE można się dogadać .
barteg10gg
Lex user
Posty: 121
Rejestracja: 5 paź 2010, o 16:36
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Krapkowice
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: barteg10gg »

Jesteś pracownikiem ASO co widać za zdjęciu z synem(prawdopodobnie) i zajmujesz się w Lexus Katowice samochodami używanymi:)nie ma Was tam wielu więc każdy kto korzystał z waszego salonu może Cię poznać.Lepiej jakbyś takie info podał sam przed polecaniem własnego ASO bo byłoby wiarygodniej.Pozdrowienia
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: luxus »

Czego się czepiacie, przecież kolega pisze że zna aso i z jednej i drugiej strony więc w czym problem????? Wszystko jasne i zrozumiałe...
GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
Awatar użytkownika
lexus134
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2012, o 22:44
Model Lexusa: kiedyś RX300 II
Skąd:: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: lexus134 »

Ja w temacie Krakowa. Serwisowałem swoje samochody zarówno w ASO Toyoty jak i Lexusa, no i jednym nie brandowym ale porządnym. Spostrzeżenia następujące - ASO Toyoty na Zakopiańskiej w porządku, trochę czasami obsługa klienta szwankuje ale co do jakości samych usług technicznych raczej uwag nie mam chociaż bez szału.
ASO Lexusa to trochę inna bajka jak chodzi własnie o podejście do klienta, zawsze miło, trochę sztywno ale pewnie taki mają styl. Samochód zawsze bardzo dokładnie sprawdzony, co ciekawe znajdują usterki których gdzie indziej mi nie wskazano.
Co do cen, to w zakresie samych części to praktycznie nie było różnicy (jak było cos więcej do zrobienia to sprawdzałem kilka ASO) no ale sa drożsi w robocie choć nie bardzo. Zasadniczo raczej skłąniam się do odwiedzania Panów z Aso Lexusa zwłaszcza gdy faktycznie coś się dzieje z autem. Na zwykłe przeglądy moim zdaniem można jeździć do tego Aso które się ma najbliżej.

Pzdr.
TDI engines are for senior citizens :]
Awatar użytkownika
TCE
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 29 gru 2012, o 16:26
Model Lexusa: GS300 11.2008
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: TCE »

Polecam Lexus Krakow, bardzo dobra obsluga.
Wymienialem olej w skrzyni i moscie, cena bardzo atrakcyjna.
slaw8
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2014, o 14:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: slaw8 »

Cześć,

Przytrafiła się rzecz strasznie przykra dla mnie. Gość mi wyjechał z podporządkowanej i to z dość niezłym impetem, że skosił mi błotnik, drzwi, itd.. Chcę oddać auto do ASO Kraków na Alei Pokoju na naprawę bezgotówkową. Ma ktoś w miarę aktualne doświadczenie z nimi ? A może lepiej do ASO Toyoty ?
Załączniki
IMAG0200.jpg
(90.9 KiB) Pobrany 1472 razy
Awatar użytkownika
cdexnh
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:54
Model Lexusa: is200 sc compressor
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: ASO Kraków lub Katowice - opinie

Post autor: cdexnh »

w Krakowie chyba polują na lexa ... mój tez ucierpiał ... i własnie zastanawiam się nad aso wiec tez czekam na świeża opinie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości