Szukam warsztatu w Krakowie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: legato97 »

1600 jak piszesz to nie za sam olej I filtry. Przegląd I test hybrydy u specjalistów też kosztuje. Na hasło lexus forum dostał byś zniżkę do całej operacji plus taka wbitka z ASO dobrze wygląda przy sprzedaży. Daj znać ile by Ci obniżyli z naszą zniżką.
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Dzięki - spróbuję - zobaczymy ile dadzą rabatu %%%

A z drugiej strony - ma ktoś do polecenia jakiś serwis w krk - moje pełne pytanie 2 posty wyżej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Lexus Kraków potwierdził - rabat jest 15% ale tylko na części. Są też jakieś wyłączenia nie wszystkie części podlegają rabatowi.

Jadę do Lexusa na sprawdzenie hybrydy a filtry i oleje robię w dreamcar.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
krzluk
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 21:08
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Krk
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: krzluk »

W tej chwili jeżdżę już drugim IS-em, mieszkam w Krakowie i nie wiem jak Wy ale moje doświadczenia z ASO w Krk są poniżej zera. Kiedy chciałem kupić auto, zadawałem wiele pytań (jak przy zakupie auta), spec od sprzedaży odpowiadał tylko "nie pamiętam", "muszę sprawdzić", "nie wiem" itp. Trochę słabo to wygląda, jak na gościa, który powinien wiedzieć więcej ode mnie.
Za to bardzo spodobało mi się podejście w Katowicach. Widać, różnicę w podejściu do klienta.
Co do warsztatu. Mam problem z połączeniem navi do portalu my-lexus. W Krk dodzwoniłem się do fachowca, który poprosił o zdjęcia na telefon. Wysłałem i od tygodnia milczy! Dno!!! Zadzwoniłem do Katowic, tam akurat spec był na wolnym, ale pani w recepcji stwierdziła, że potrzeba jest pilna i po 10 min zadzwonił do mnie Pan z serwisu (będąc na wolnym) z pytaniami co i jakie są objawy. Podpowiedział od razu co może być przyczyną, ale zanim każą mi przyjechać do Katowic to obiecał, że jak tylko będzie w pracy, wsiądzie do takiego samego auta i zadzwoni, żebyśmy razem przez telefon prześledzili co i jak działa.
Katowice jak na razie - OK.
Kraków - do wymiany ten personel :) i sugeruję go chyba omijać.
Awatar użytkownika
Patryk Krakow 89
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 9 lis 2019, o 00:02
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: Patryk Krakow 89 »

Sprawdzałem kilka aut w ASO w Krakowie i Katowicach. Ostatecznie wybrałem IS z Katowic natomiast byłem zadowolony z obsługi w jednym i drugim salonie. Czasami sprzedawcy nie znali historii konkretnego auta używanego, ale nie sposób wszystko pamiętać jak mają w ofercie kilkadziesiąt uzywanych.
To co mnie denerwuje w ASO to ceny.
1300zl za filtry i olej to jak dla mnie trochę za duzo.
900zl za akumulator (hybryda bagażnik) - w sklepie dobry kosztuje 250/300zl.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Jubiler
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 1 gru 2020, o 23:59
Model Lexusa: CT
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: Jubiler »

Cześć, odkopię trochę temat.
Mam do zrobienia teraz przegląd w UX200 po 3 latach. Zgodnie z harmonogranem to olej, filtr oleju i chyba filtr kabinowy. Koszt w ASO to ok. 2000 zł.
Przez rok od ostatniego przeglądu zrobione 5000 km. Olej wygląda jak nowy na bagnecie. W ogóle od nowości (01.2020) żona nakręciła ledwo 15000 km.

Gdzie można ten zakres prac zrobić w Krakowie w bardziej przyzwoitych pieniądzach?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości