[Warszawa] Ile powinna kosztować wymiana rozrządu? Gdzie?

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Marchol
Lex Driver
Posty: 515
Rejestracja: 22 sie 2011, o 23:02
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [Warszawa] Ile powinna kosztować wymiana rozrządu? Gdzie

Post autor: Marchol »

Silnik benzynowy jest silnikiem bezkolizyjnym więc w przypadku pęknięcia paska nic się nie dzieje o ile dobrze pamiętam ... Chyba że w IS 200 jest inaczej ?
Obrazek
Awatar użytkownika
white&red
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2012, o 01:48
Model Lexusa: is200
Skąd:: W-wa
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Ile powinna kosztować wymiana rozrządu? Gdzie

Post autor: white&red »

michalm320 pisze:To po pierwsze. A po drugie ludzie jak widzą tą markę to w ogóle wariują. Tak jak np. mój sąsiad. Jak jeździłem Hondą to nic nie mówił. Jak kupiłem Lexa to pierwsze co powiedział jak mnie spotkał to "witam hrabię" i jakieś ukłony robił przede mną. Świr jakiś...
Tak to też jest zabawne. Mój ostatni samochód to mazda 626 z 92r. nie potrzebowałem innego bo miałem dwa motocykle, które mi wystarczały a auto było tylko po to, żeby na łeb nie kapało. Zaraz mi się dziecko rodzi więc moto trzeba było zamienić na auto. Odkąd w niedzielę AlexIS wjechała na podjazd niektórzy sąsiedzi mi nie mówią "dzień dobry" :doh:
Awatar użytkownika
white&red
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2012, o 01:48
Model Lexusa: is200
Skąd:: W-wa
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Ile powinna kosztować wymiana rozrządu? Gdzie

Post autor: white&red »

maniek_ls400 pisze:2 stówy to teraz parę litrów wahy - chyba szkoda ryzykować uszkodzenie silnika ?
Problem polega na tym, że to raczej bliżej tysia niż dwóch stów. Nie sądzę, żeby pasek Boscha był zagrożeniem dla mojego silnika. I nie, nie dam się rypać, tylko dlatego, że komuś się wydaje, że jak mam lexusa to mój tata ma własny bank a ja nieograniczony dostęp do sejfu.

Odkąd miałem pierwsze auto zawsze omijałem wszelkie ASO szerokim łukiem bo są drogie i kradną, instalują zamienniki zamiast oryginałów i robią inne przekręty - wiem, znam dobrze pracowników ASO kilku marek. Słyszałem takie historie, że włos się na głowie jeży. Sam kiedyś kupiłem polizinga od kumpla w salonie autoryzowanym to mi przed sprzedażą wymieniali części wpisując je w przegląd innym klientom. Mam zaufanego mechanika, który zawsze mi robił takie rzeczy jak rozrząd a części kupuje na allegro, od ziomka z IC albo w okolicznych sklepach, gdzie mój mechanik ma zniżki.

To co chciałbym wiedzieć, to czy części, o których pisałem są dobre czy nie - faktycznie - nie w oparciu od domysły. To znaczy czy ktoś nie miał z nimi wcześniej problemów.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Warszawa] Ile powinna kosztować wymiana rozrządu? Gdzie

Post autor: tomekb »

Z paskiem boscha sie nie spotkalem wczesniej wolalbym juz contiego pamietaj ori pasek wytrzymuje minimum 120000 a zaminniki krocej na bank wiec decyzja do ciebie nalezy
Awatar użytkownika
Bania
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 lis 2011, o 12:59
Model Lexusa: IS200 A/T
Skąd:: T K
Kontakt:

Re: [Warszawa] Ile powinna kosztować wymiana rozrządu? Gdzie

Post autor: Bania »

dS pisze:w ASO Puławska :
- pasek 235zł
- napinacz 432zł
- rolkę 193zł
Kontaktowałem się przed weekendem z ASO na Puławskiej i dostałem odpowiedź, że koszt wymiany rozrządu u nich to 1450zł brutto :szok:
...no matter how hard u try, u can't stop me now...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości