robią rzeczy w autkach, gdzie servis lexusa się poddał

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
tomasz
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, o 21:56
Model Lexusa: gs430
Skąd:: łódz
Kontakt:

robią rzeczy w autkach, gdzie servis lexusa się poddał

Post autor: tomasz »

opiszę swoją historie jaka mnie spotkała w moim lexusie gs 430,kupiłem lexa i autko od dołu nie miało swojej mocy, gdy wćiskałem pedał gazu do końca autko zastanawiało się czy ma jechać miał jakby taką turbo dziurę ,tak to nazwę,byłem w srwisie lexa w łodzi w sisi serwis ,podłączyli go pod komputer ,nic wszystko dla nich ok sprawdzali mechanicznie też ok,,tak mi mówili ale pan stwierdził że mam do roboty chyba zmienne fazy rozrządu i koszt tego morze wynieść nawet 9tyś zł ,albo podpowiedział mi bym go najlepiej sprzedał komuś,,,byłem u różnych znachorów sprawdzali wszystko ,świece rozrząd przewody,,,,i wszędzie mówili że nikt nie wie czemu nie ma kopa,,,,,,załamałem się moim lexem ale podjechałem do zgierza koło łodzi do chłopaków od redux motor sport,zajeli się moim autkiem a w szczególności mechanik ,,majkel,,michał pasional silników v8 i marki lexusa ,powiedział żę nie zostawi tak tego autka żeby nie miał kopa i nie śmigał jak należy,,siedział wieczorami do 4 w nocy i znalazł przyczyne w końcu był to czujnik położenia przepustnicy oraz przepływomierz gdzie komputer pokazywał niby że jest ok,,po zmianie tego redux zadzwonił że lexus do odbioru i że lata jak należy, mój lexus wbija w fotel i ma swoją moc,,,to jak ten chłopak michał podszedł do sprawy , to się nie da opisać , zajoł się tak jak by to było jego autko,,nie jak inny machanik co robi coś bo musi bo mu szef płaci,,, jeśli ktoś ma problemy gdzie są niby do wykrycia jedzcie do redux motor sport w zgierzu tam was nie zostawią jak w innych warsztatach a nawtet w servisach takich jak sisi w łodzi,,,,,,pozdrawiam tomasz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości