[Wrocław] Jak wygląda sprawa warsztatów we Wrocławiu ?

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
V-TEC
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 11 lut 2016, o 23:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Jak wygląda sprawa warsztatów we Wrocławiu ?

Post autor: V-TEC »

Podpinam się pod pytanie kolegi. W moim 1G-FE trzeba będzie trochę silnik rozbebeszyć.

Edit.

Byłem z leszkiem na Karmelkowej. Raczej wrócę. Do plusów mogę zaliczyć uczciwość. Spodziewałem się dużego remontu a rozwiązaniem okazała się drobnostka. Z minusów, trochę taśmowo serwis funkcjonuje ale co kto woli. Za uszczelkę, którą każdy z nas może w tej chwili kupić za ok.50zł bez żadnych zniżek policzono bez mała 2x więcej ale to drobiazg.

Ogólne wrażenie - miejsce godne zaufania choć stosunkowo kosztowne.
njorvin
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2021, o 17:55
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Jak wygląda sprawa warsztatów we Wrocławiu ?

Post autor: njorvin »

Dzień dobry,
trochę czasu minęło od ostatniego posta więc pozwolę sobie zadać pytanie ponownie. Szukam godnego polecenia serwisu by pogrzebać w IS 200 w okolicach Wrocławia/we Wrocławiu. Poci się łączenie skrzyni z silnikiem i chyba miska olejowa.

Usiłowałem postawić auto w Centrum Aut Japońskich na Karmelkowej, jednak panowie stamtąd nie odbierają telefonów i nie odpisali na wiadomość mailową. Traktuję to jako informację, że już mają wystarczającą ilość klientów.

Ktoś? Coś? Poleca kogoś? :)
Seski
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2015, o 20:42
Model Lexusa: is200
Skąd:: Dolny Slask
Kontakt:

Re: [Wrocław] Jak wygląda sprawa warsztatów we Wrocławiu ?

Post autor: Seski »

Nic.Temat umarł. Nikt już nie jeżdzi/nie ma problemów z IS200.
Też mam troche potencjalnej roboty z tym autem.
A może jednak? :)
penzli
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2018, o 12:23
Model Lexusa: is 200t
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: [Wrocław] Jak wygląda sprawa warsztatów we Wrocławiu ?

Post autor: penzli »

Ja nie polecam Japan techpo mwymianie statycznej oleju na zimnym strzelała mi skrzynia i czasem sie zawieszała na 6 beigu.
Byłem reklamowac al akurat nie pojawiło się i mnie zbyli, powinni odrazu mówić ze nie umieją tego robić.

2 raz umawiałem sprawdze auta przed zakupem umawiam się z klientem a nikt nic nie wie o sprawdzeniu auta.

Teraz kolega zmieniał tam hamulce i po przejechaniu kilkuist kilometrow śrobka mocują ca odpadała szkoda słów.
dzibi
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2014, o 20:48
Model Lexusa: is300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Jak wygląda sprawa warsztatów we Wrocławiu ?

Post autor: dzibi »

Ja w dalszym ciągu serwisuje swoje auta na Puckiej i nie mam żadnych zastrzeżeń. Facet podchodzi do problemu po ludzku, robi jedno auto na raz i dłubie głównie sam. Nie szuka dziwnych zamienników, ale używa sprawdzonych firm, jeśli oryginały są w chorej cenie. Pracuje wyłącznie na nowych częściach, więc jak ktoś wspomni o używkach allegro, to on dalej nawet nie słucha. :D Co mnie bardzo pozytywnie zaskakuje, że praktycznie wszystko jest w stanie zrobić w jeden dzień. Podoba mi się też to, że jak się umawiam na jakiś dzień na 08:00 coś zrobić, to on już zamawia wszystko, co będzie potrzebne do zrobienia + części, które mogą wyjść w trakcie grzebania. Jak czegoś nie wymieni, to oddaje normalnie do dostawcy i nie ma problemu. Jeszce mi się nie zdarzyło, by auto zostało dłużej z powodów nieprzewidzianych. Nie ma też dziwnych zmian cen, jak się go podpyta, to mówi - Jak pójdzie dobrze to 800, jak coś wyjdzie, to 1300 - temat zamknięty i jak auto zadbane to zawsze jest ta pierwsza opcja, ale i tak na wszelki wypadek ma już awaryjnie wszystkie części zamówione. Jest jeden problem - terminy! Jak ktoś chce coś się dowiedzieć, to proponuję dzwonić 08:00-08:30, bo potem przyjeżdżają części i od razu zabiera się do roboty i jak ktoś dzwoni np. po 09:00, to go szlag jasny trafia :D Gościu serwisuje praktycznie wszystko, od fajnych terenówek, przez alfy romeo, mercedesy, Subaru, porschaki itd., choć za niemieckimi autami nie przepada, to francuskimi autami gardzi!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości