Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS 220

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
ArissArass
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2013, o 15:21
Model Lexusa: IS220
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS 220

Post autor: ArissArass »

Witam serdecznie, mam prośbę o pomoc jestem szczęśliwym użytkownikiem Lexusa IS 220 full pakiet 2006 rok i co za tym idzie wystąpił problem pewnego dnia po prostu przestało grać radio i zmieniarka przestała działać ... wyszukuje stacji nic nie znajduje przelatuje całą skale i koniec jak podepnę mp3 gra niestety nic po za tym nie działa .... Dla mnie wygląda to tak jak by nie widział anteny i teraz zaczynają się schody bo antena w tylnej szybie i nie wiem jak się za to zabrać ..

Może wiecie co się mogło zadziać ? czy jest coś odpowiedzialne za antenę może jakiś moduł ??

Proszę mądre głowy o pomoc każda wskazówka cenna

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rafa1504
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 4 lut 2012, o 13:57
Model Lexusa: Sc300 2JZ-GTE Single T
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: Rafa1504 »

Wiem, że pewnie to robiłes, ale pierwsze co, to skrzynka z bezpiecznikami do sprawdzenia i odłączenie aku, może złapał błąd. W bmw e66 radio mi czasami jakiś błąd łapało i pomagał taki domowy reset
ArissArass
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2013, o 15:21
Model Lexusa: IS220
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: ArissArass »

Witam, byłem na komputerze błędów brak , bezpieczniki sprawdzone , akumulator odłączony ....

i niestety nic ... dla mnie to coś z anteną i dla znawców tematu może jest jakieś newralgiczne miejsce z może jakim modułem lub jakaś wsuwka śniedzieje aboco ?

Nie chce dać na razie do mechanika bo popruje całe auto a może to nic poważnego

na mp3 hula jak trza

Z góry dzięki za podpowiedzi
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: c-7 »

MP3 chodzi po wejściu USB ?
Który to rok produkcji ?
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: bamss »

skoro nie idzie zmieniarka i radio-antena obstawiam na brak zasilania, do tego elementu, a nie psikales czasami srodkiem do odrzybiania klimy ? takim co rurke sie wklada? na warsztacie lezy juz ladna kupa radyjek co wlasnie to tym zabiegu klime naprawilo a radio zgnilo
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
WirusOspy
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:23
Model Lexusa: is 350
Skąd:: Swietokrzyskie
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: WirusOspy »

Witam Was
Bardzo proszę o pomoc, mam dokładnie taki sam problem. Czy komuś udało się z nim uporać ? Jak sobie z tym poradzić. Byłbym wdzięczny o jakąś wskazówkę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: c-7 »

Ja mam jeszcze inny problem, raz na jakiś czas moje radio potrafi się samo wyłączyć i do tego wysunąć płytę cd. Zna ktoś rozwiązanie takiego problemu?
Thesamiolster
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2021, o 09:37
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Pomocy ! Przestało działać radio oraz zmieniarka ! - IS

Post autor: Thesamiolster »

Cześć wszystkim, jestem tu nowy, dlatego do końca mogę nie znać działanie forum i poruszania się po nim.
Posiadam model Lexusa IS250 z roku 2008 w wersji prestige i od jakiego momentu mam ten sam problem który opisuje ArissArass, nie wiem co może być przyczyną. Z auxa muzyka normalnie jest odtwarzana, zaś samo radio fm oraz napęd momentami przerywa i nie wyszukuje żadnych stacji. odłączenie akumlatora nie pomogło, podpięcie pod komputer również nie wykazało żadnego błędu, może ktoś miał taki przypadek i mógłby się podzielić rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości