LS430 - vaistech vs grom vs yatour vs xcarlink

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB

LS430 - vaistech vs grom vs yatour vs xcarlink

Postprzez piasek1985 » 5 kwi 2016, o 13:57

Witam.

Szukam opcji rozbudowania fabrycznego radia w ls. Chodzi mi o podłączenie telefonu/ipoda/usb żeby móc puszczać muzyke z mp3/spotify.

Podstawowe kryterium to możliwość sterowania z kierownicy i jak najlepsza jakość dźwięku. Przejrzałem mnóstwo wątków, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi które z urządzeń wymienionych w temacie jest najlepsze. Na amerykanskich forach każdy chwali vaistech, niestety jest to najdroższe urządzenie. Niektórzy chwala xcarlink, ale mam to założone w żony passacie i musze przyznać ze jakosc dźwięku nie jest najlepsza.
Z yatour i gromem nie mialem doczynienia dlatego chcialbym uslyszec Wasze zdanie.

Pozdrawiam
piasek1985
Lex user

Model Lexusa: LS430

Re: LS430 - vaistech vs grom vs yatour vs xcarlink

Postprzez LinkPL » 5 kwi 2016, o 14:15

piasek1985 napisał(a):Witam.

Szukam opcji rozbudowania fabrycznego radia w ls. Chodzi mi o podłączenie telefonu/ipoda/usb żeby móc puszczać muzyke z mp3/spotify.

Podstawowe kryterium to możliwość sterowania z kierownicy i jak najlepsza jakość dźwięku. Przejrzałem mnóstwo wątków, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi które z urządzeń wymienionych w temacie jest najlepsze. Na amerykanskich forach każdy chwali vaistech, niestety jest to najdroższe urządzenie. Niektórzy chwala xcarlink, ale mam to założone w żony passacie i musze przyznać ze jakosc dźwięku nie jest najlepsza.
Z yatour i gromem nie mialem doczynienia dlatego chcialbym uslyszec Wasze zdanie.

Pozdrawiam

Nie słyszałem jeszcze dobrej jakości z mp3 ... więc po kilku próbach zostałem przy nagranych flakach na cd i przestałem sobie wymyślać głupoty, które z reguły są protezami w moim mniemaniu ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
LinkPL
Lex Maniak

Model Lexusa: GS430 UZS190, T4R

Postprzez piasek1985 » 5 kwi 2016, o 15:25

No ale muzyka przy 320kbps z serwisów online wydaje mi się być bardzo dobrej jakości, puszczana między innymi na soundbarze brzmi bardzo dobrze, wiec myślę ze i w aucie będzie dobrze brzmiało pod warunkiem że nie będzie żadnych strat w dźwięku "po drodze". Niestety z xcarlink jestem rozczarowany, jestem ciekaw jak jest z innymi zmieniarkami cyfrowymi.
piasek1985
Lex user

Postprzez owczar » 5 kwi 2016, o 17:32

Wszystkie te zmieniarki będą miały podobnej jakości przetworniki DAC, więc podejrzewam, że wielkiej różnicy nie będzie. Właśnie opracowuję miracast do auta, ale jakość dźwięku będzie na podobnym poziomie. Ale tu jest ten plus, że mogę odtwarzać flac.
owczar
Moderator

Model Lexusa: Lexus

Postprzez SimonFreeman » 5 kwi 2016, o 20:00

Vaistech obsługuje format FLAC, więc jak się chce jakości to chyba nic lepszego nie ma
SimonFreeman
Lex user

Powrót do Car Audio, GPS, CB