Cb radio w hybrydzie

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: Jubeusz »

...
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, o 21:09 przez Jubeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: carinus »

Musisz pociągnąć z aku osobny przewód do zasilania CB.Złącza USB podają 5V z niewielkim prądem,który nie napędzi większego urządzenia.
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: Jubeusz »

Skorka nie warta wyprawki. Ingerencja w elektryke w razie jakichkolwiek problemow problemow moglaby stac sie powodem utraty czesci swiadczen gwarancyjnych co z kolei mogloby zaskutkowac zerwaniem lub przebudzetowaniem zawartej umowy serwisowej. Przy okazji rekalkuracji uleglby czynsz najmu. Najczarniejszy scenariusz ktory jestem sobie wstanie wyobrazic to odmowa zmiany obiektu najmu w polowie czasu trwania umowy zbiegajaca sie w czasie z odbiorami 3ISFL. I zamiast dymematu czy w grudniu zamawiac IS300h MY17 czy odwazyc sie na radykalna zmiane koncepcji budowy i modelu eksploatacji auta z R4 LHD e-CVT RWD na V6 biturbo AT8 F1 style stering RWD mialbym syndrom depresji poliftingowej ;-)
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: pkobierecki »

IS ma zapalniczkę w podłokietniku :) Przynajmniej mój wujek tak ma w swoim. Ale to raczej wszystkie mają.
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: Jubeusz »

pkobierecki pisze:IS ma zapalniczkę w podłokietniku :) Przynajmniej mój wujek tak ma w swoim. Ale to raczej wszystkie mają.
...
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, o 21:08 przez Jubeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
marysiabosa
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2016, o 22:01
Model Lexusa: najlepszy
Skąd:: fdfdfd
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: marysiabosa »

Nigdy nie integruj w elektrykę, to niesamowicie niebezpieczne.
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: Jubeusz »

marysiabosa pisze:Nigdy nie integruj w elektrykę, to niesamowicie niebezpieczne.
Gwarancja i kontrakty serwisowe daja mi niebywaly komfort psychiczny. Powiem szczerze ze zasady wspolegzystowania niektorych elementow konstrukcji HSD nie do konca rozumiem a nie chcialbym w razie czego nie tyle je zglebic, co wycenic gdy przestana ze soba wspolpracowac jak nalezy
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: pkobierecki »

Jak to nie ma gniazdka :O No autentycznie mój wujek miał (już nie ma zmienił na nowego RX-a) IS-a 300h i ma w podłokietniku gniazdko 12V a samochód generalnie był w biednej wersji. Auto normalnie polski salon. Miał do niego podłączony wideorejestrator. Przecież to aż nieprawdopodobne, żeby w dzisiejszych czasach samochody nie miały ani jednego gniazdka w kabinie.
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: Cb radio w hybrydzie

Post autor: Jubeusz »

pkobierecki pisze:Jak to nie ma gniazdka :O No autentycznie mój wujek miał (już nie ma zmienił na nowego RX-a) IS-a 300h i ma w podłokietniku gniazdko 12V a samochód generalnie był w biednej wersji. Auto normalnie polski salon. Miał do niego podłączony wideorejestrator. Przecież to aż nieprawdopodobne, żeby w dzisiejszych czasach samochody nie miały ani jednego gniazdka w kabinie.
Wstyd sie przyznac, jestem glabem.... Moj tez ma.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości