[is200] naprawa fabrycznego radyjka

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: andrej7 »

Travis pisze:Mam pytanie odnośnie demontażu radia. Na instrukcji jest przedstawiony is bez nawigacji, czy jak mam nawigację to górny panel z nawiewami i nawigacją demontuje się w inny sposób?
Ja dziś z ciekawości zdemontowałem przedni panel.
Trzeba otworzyć navi tam masz taką zaślepkę plastykową, podważasz czymś i wyskakuje, pod nią są 2 śrubki które trzeba wykręcić. Dalej z przodu panelu masz 3 zatrzaski, podważasz czymś płaskim i powinien wyskoczyć. Odpinasz kostkę i navi jest na wierzchu. :D
Czas zdemontowania wszystkiego razem z radiem ok 6min.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Travis »

andrej7 pisze:
Travis pisze:Mam pytanie odnośnie demontażu radia. Na instrukcji jest przedstawiony is bez nawigacji, czy jak mam nawigację to górny panel z nawiewami i nawigacją demontuje się w inny sposób?
Ja dziś z ciekawości zdemontowałem przedni panel.
Trzeba otworzyć navi tam masz taką zaślepkę plastykową, podważasz czymś i wyskakuje, pod nią są 2 śrubki które trzeba wykręcić. Dalej z przodu panelu masz 3 zatrzaski, podważasz czymś płaskim i powinien wyskoczyć. Odpinasz kostkę i navi jest na wierzchu. :D
Czas zdemontowania wszystkiego razem z radiem ok 6min.

super! dzięki wielkie za wskazówki :)
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Alex200 »

Odkopię temat, może kogoś zainteresuje. Moje fabryczne radio nie chciało odtwarzać wypalonych samodzielnie lub pirackich płyt cd (zasadniczo to jest jeden pies:D), wywalając error. Natomiast niektóre oryginalne płyty grały bez problemu. Wczoraj z ciekawości odwiedziłem saturn i kupiłem czystą płytę Sony Optical Media CR-R przystosowaną do odtwarzaczy o zmiennej prędkości 1-48x. Nagrałem na niej kilka utworów i.. działa:) Oczywiście będę chciał kupić cyfrową zmieniarkę na przyszłość, ale na chwilę obecną delektuję się jakością odtwarzania z CD, która jest wg mnie lepsza od niejednego radia 2din. Co prawda jedna taka płyta kosztuje 5zł w saturnie, ale coś za coś;)
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

A mówiłem, że może pomóc przejście na dedykowane plyty do audio :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Alex200 »

Właśnie wydawało mi się, że gdzieś ktoś pisał o tym, ale nie mogłem odszukać;) Gwoli ścisłości, ja kupiłem taką płytkę:
Obrazek

Na allegro szpulkę można kupić sporo taniej niż pojedyńcze w sklepie;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości