IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: pjetrooha »

Samsung Note 4 połączony przez bluetooth, kontakty z numerami zgrane, można wybierać przez navi. Przy połączeniach przychodzących nie wyświetla się kto dzwoni, tylko sam numer. Przez krótki czas kilka kontaktów się pojawiało ale nie załapałem prawidłowości. Ktoś ma jakiś pomysł jak to ogarnąć?
Ostatnio zmieniony 12 sie 2016, o 22:28 przez pjetrooha, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: jordi007 »

A przypadkiem nie zakualizował ci sie system w tel. tez tak miałem, lecz nie wiem jak to jest w is250 bo ja dokladem inne radio w is 200
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: pjetrooha »

jordi007 pisze:A przypadkiem nie zakualizował ci sie system w tel. tez tak miałem, lecz nie wiem jak to jest w is250 bo ja dokladem inne radio w is 200
System aktualizowałem już nie raz, jak to z Androidem... lecz jak mówiłem, nie zauważyłem prawidłowości z "podawaniem" kto dzwoni. Książka jest zaczytana/zaczytywana tak samo, kontakty z poziomu radia/navi są wszystkie dostępne wraz z opisem... niestety przy połączeniu przychodzącym auto podaje tylko numer, bez opisu dzwoniącego... ASO nie ogarnęło, więc pytam praktyków :jazda:
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: Kafecz »

Tez tak mam w swoim aucie . I nie wiem jak to ugryźć.
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: Kafecz »

Sprawdzilem ze stacjonarnego. Jak dzwonilem na swoja komorke to mi sie wyswietlaly informacje niezaleznie od tego czy byl kierunkowy kraju czy nie ( po kazdej zmianie aktualizowalem ksiazke adresow w aucie ). Jak wybralem numer z ksiazki w aucie to tez mi sie numer wyswietlal. Ale jak wybralem numer bezposrednio z telefomu to na ekranie w aucie jest napis ze numer prywatny. Ponadto na poczatku tak jak u kolegi wszystko dzialalo super. Potem przestalo. Teraz znowu dziala. A ja nic nie robilem. Nawet sms-y mi sie wyswietlaja.
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: pjetrooha »

Najarany_szaman pisze:Służę pomocą miałem to samo . Dopisz do numerów w książce telefonicznej w samochodzie do początku każdego numeru +48
Pomoże . Pozdrawiam, Arek
Mam prefixy +48 przy numerach od dawna, ze względu na wyjazdy poza RP... niestety to nie to.
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: Jubeusz »

Jesli omawiacie podstawowy zestaw multimedialny bez manipulatora, navi, ML etc. w IS3 to u mnie zarowno wyswietlanie nazwy kontaktu i zdjecia dziala losowo, sms-a nigdy nie udalo mi sie wyswietlic...
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: pjetrooha »

Jubeusz pisze:Jesli omawiacie podstawowy zestaw multimedialny bez manipulatora, navi, ML etc. w IS3 to u mnie zarowno wyswietlanie nazwy kontaktu i zdjecia dziala losowo, sms-a nigdy nie udalo mi sie wyswietlic...
właśnie chodzi o to, aby znaleźć jakąś prawidłowość... przy połączeniu dwóch kompów powinno wszystko działać 0/1 a nie losowo. U mnie navi jest. Kombinuję jeszcze z miejscem zapisania danych w komórce, teraz mam wszystko zapisane na dysku google, Może przy zapisie na telefonie lub sim będzie inaczej... sprawdzę w weekend.
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: Jubeusz »

Nawigacja dziala via BT? U mnie ta wbudowana w appke yanosik wprawdzie tez dziala, ale nie przez BT a przy podlaczeniu telefonu kablem pod USB i uzyciu funkcji mirorlink. Jakiej appki nawigacyjnej uzywasz? Mozesz korzystac z dysku google podczas jazdy czy tylko gdy wybierak jest w pozycji P lub D+nozny reczny? Transmisja bezprzewodowa czy po kablu/ML?
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS 250 - nie wyświetla kto dzwoni

Post autor: pjetrooha »

Nie używam wyświetlacza navi... mam Nota4 5,7" i wygodniej jest mi używać map google i yanosika z telefonu... no i nie mam w możliwości technicznych przepuszczenia tego po BT. Wkurza mnie natomiast niekompatybilność książki tel. po BT. Na portalu Customer Lexus'a spis telefonów kończy się na SG III i androidzie v.4... na tę chwilę walczę tylko z "kto dzwoni".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości