Nawigacja w NX my18

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
JakubNX
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 14:04
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Tychy
Kontakt:

Nawigacja w NX my18

Post autor: JakubNX »

Cześć. Mam takie pytanie odnośnie nawigacji premium w NX (10,23") Jak sie wyłącza prowadzenie do celu ? ustawiłem 3 dni temu miejsce docelowe, dojechałem do niego a ona ciagle mnie tam prowadzi... dałem przerwij nawigacje ale po dłuższym staniu (np. przez noc) jak odpale to zaś tam prowadzi ;/;/ wkurzające to jest...
kamil140
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2013, o 20:34
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Puławy
Kontakt:

Re: Nawigacja w NX my18

Post autor: kamil140 »

Jest tam gdzieś opcja "zakończ nawigowanie". Chyba się wchodzi w takie "trzy kropeczki"
JanuszNX
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2019, o 20:32
Model Lexusa: NX
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: Nawigacja w NX my18

Post autor: JanuszNX »

Opcja "przerwij nawigację" w podkatalogu, u góry po lewej stronie wyświetlacza. U mnie działa.
U mnie w navi gdy wysyłam obliczoną trasę z komputera do samochodu to zawsze muszę wystartować z punktu początkowego wpisanego w program. Gdy wyjadę nawet kilkanaście metrów dalej to nawigacja każe wracać stale do punktu początkowego, podczas całej podróży. Nie mogę tego zlikwidować aby tak jak w innych navi system rozpoznał że jest już na zaprogramowanej drodze i prowadził dalej. Większość navi w telefonach radzi sobie dobrze z takimi sytuacjami a tu nie potrafię rozwiązać tego problemu. Może macie jakieś pomysły?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości