IS 200 Ominiecie wzmacniacza / złącze ISO

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
dawidmoto96
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2018, o 22:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Małopolska
Kontakt:

IS 200 Ominiecie wzmacniacza / złącze ISO

Post autor: dawidmoto96 »

Witam mam takie pytanie. gdyz org radio sie spaliło wiec chce zmienic na inne... org do kostki jest jedna masa z wszystkich głosników wiec dlaczego nie podpiac by sie przed wzmacniaczem ? tam napewno musi byc + i - z wszystkich głosników wyjąłem wzmacniacz i sa w nik dwie kostki i tutaj pytanie niby sa przejsciówki na iso ale dlaczego nie zrobic czegos takeigo samemu ? ma ktos moze schemat tych kostek przed wzmacniaczem jak by to wszystko podpiac zeby ładnie grało ? czy lepiej ciagnąc nowe kable od wszystkich głosników ?
Awatar użytkownika
brat_z
Lex user
Posty: 263
Rejestracja: 26 lut 2015, o 15:56
Model Lexusa: is200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS 200 Ominiecie wzmacniacza / złącze ISO

Post autor: brat_z »

Domyślam się że masz wersję Premium Sound ze wzmakiem za schowkiem?
Jeśli tak to wszystkie głośniki masz w dużej kostce od wzmacniacza. Są dostępne przejściówki ale i sporo kosztują, jest też różnica Sedan i SC jak coś.
Kable musisz ciągnąć z radia tylko do tej kostki.
https://drive.google.com/open?id=1_alBE ... W0eGbGGOrZ
DominikWrobel
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2018, o 09:42
Model Lexusa: IS200 Kompresor
Skąd:: Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: IS 200 Ominiecie wzmacniacza / złącze ISO

Post autor: DominikWrobel »

Czy byłby ktoś w stanie pomóc w mojej sprawie. Mam wersję z Activ system, kupiłem złącze http://www.bartex-caraudio.pl/product_i ... ts_id=4812 ale jest jeden problem, nie grają mi w ogóle tylne głośniki w aucie. W którym miejscu z przodu auta wychodzą kable od tylnych głośników?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości