[LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
szejk_m
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2010, o 00:19
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Kujawy
Lokalizacja: Kujawy
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: szejk_m »

Dzwoniłem do serwisu w Poznaniu. Po prostu mnie zbyli. Gość zapytał o rocznik samochodu, po czym stwierdził że nie są w stanie nic poradzić.
Ale jest nadzieja! Skontaktowałem się wczoraj z magikiem elektronikiem, stwierdził że jeszcze czegoś takiego nie robił, ale poszuka, pogada z kolegami po fachu. I dzisiaj rano dzwoni że znalazł gdzieś jakąś kartę serwisową do motoroli, dzięki której można coś zdziałać. Po niedzieli jadę do niego. Napiszę co wyszło.
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: stachulex »

szejk_m pisze:Dzwoniłem do serwisu w Poznaniu. Po prostu mnie zbyli. Gość zapytał o rocznik samochodu, po czym stwierdził że nie są w stanie nic poradzić.
Ale jest nadzieja! Skontaktowałem się wczoraj z magikiem elektronikiem, stwierdził że jeszcze czegoś takiego nie robił, ale poszuka, pogada z kolegami po fachu. I dzisiaj rano dzwoni że znalazł gdzieś jakąś kartę serwisową do motoroli, dzięki której można coś zdziałać. Po niedzieli jadę do niego. Napiszę co wyszło.
dzisiaj bylo takie zamieszanie w aso ze nic nie zdzialalem ale bede w tygodniu to sprobuje cos zadzialac w temacie
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: prosperopro »

zadzwon do krakowa powiedza Ci... za darmo jak masz za to placic... musza miec takie rzeczy po samym Vinie ma spis rzeczy ktore zostaly zamontowane w samochodzie. dzieki katalogowi w fabryce. Ja podawalem nr seryjny radia ale mialem tez problem podobny w Jeepie to zadzwonilem do ASO i mi powiedzieli przez telefon wlasnie po Vinie - inna sprawa jak cos zostalo dolozone wtedy tylko po nr seryjny chyba ze nie figuruje w ich katalogach wtedy dupa zbita :D "trza" placic u magikow ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: janasek »

szejk_m pisze:Dzwoniłem do serwisu w Poznaniu. Po prostu mnie zbyli. Gość zapytał o rocznik samochodu, po czym stwierdził że nie są w stanie nic poradzić...
Też uważam że są słabi W tym ASO. Może jednak stachu coś zdziała, może po prostu nie chciało im się grzebać w systemie jak usłyszał że to jest taki "staruszek"a jak zagada to coś od nich wyciągnie. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
szejk_m
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2010, o 00:19
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Kujawy
Lokalizacja: Kujawy
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: szejk_m »

Znalazłem kartę serwisową motoroli w sklepie http://www.gsm-club.pl - razem z przesyłką wyniosła 21zł :laugh1: , czyli niema tragedii, nawet jak ją wywalę do kosza.
Ale mam nadzieję że pomoże, jak nie to będę dzwonił do Krakowa.
klasyk

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: klasyk »

szejk_m pisze:
I w moim przypadku tu znowu zaczyna się problem, bo w tym momencie telefon prosi o podanie kodu odblokowania telefonu. Jest to 4 cyfrowy kod, i nie jest to PIN karty, bo o PIN prosi wcześniej, daje komunikat PIN Zaakceptowany.
4 cyfrowy kod, to zaledwie 10000 kombinacji :crazy: można się pobawić...
Udało mi się rozwiązać ten problem w swoim telefonie. Zacznijmy od tego:
Czy po zaakceptowaniu kodu PIN aktywny jest klawisz menu ? Jeśli tak, to jaki komunikat wyświetla się po jego naciśnięciu?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
szejk_m
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2010, o 00:19
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Kujawy
Lokalizacja: Kujawy
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: szejk_m »

Po naciśnięciu menu jest "Opcje menu", po naciśnięciu czegokolwiek jest "Zmień kod odblokowania", po zaakceptowaniu "Podaj kod dostępu", i tu trzeba podać 6-cio cyfrowy kod dostępu. Próbowałem 000000, 111111, 123456 i wiele innych, i nic...

Klasyk, co proponujesz?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: prosperopro »

pomogla karta ? moze sprobuj aku odlaczyc na 10 min ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
szejk_m
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2010, o 00:19
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Kujawy
Lokalizacja: Kujawy
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: szejk_m »

Kartę serwisową dostałem, jednak po jej włożeniu telefon nie reaguje wcale. Po włączeniu pojawia się tylko znaczek antenki i koniec. Czyli d***.
Z aku raczej nie pomoże, bo już nie raz przy okazji jakichś robótek był odłączany na wiele dłużej.
Liczę że klasyk podsunie jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [LS400] Kierownica +audio+telefon. Jak to działa?

Post autor: stachulex »

szejk wyslij mi na priva nr vin jak mozesz.postaram sie cos zdzialac w aso z ta sprawą.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości