Wymiana ekranu nawigacji

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Malajios
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, o 01:29
Model Lexusa: Is300h
Skąd:: Kołobrzeg
Kontakt:

Wymiana ekranu nawigacji

Post autor: Malajios »

Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym posiadaczem lexa is300h 2014 rok. I mam pytanie. Bo to że można to oczywiste ale czy to będzie działać kiedy zaadoptuje ekran z rocznika 2018 ? W zasadzie to chodzi o wielkość ekranu bo obecny jest 7 " i słabej jakości to po lifcie jest zdecydowanie lepszy a i ceny nie są przesadzone. Czy się da i czy ma to sens? Dzieki za pomoc.
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: Wymiana ekranu nawigacji

Post autor: Wezu40 »

nie, sa inne kostki trzeba wymienic cale radio i rzezba byl lift wnetrza i wymieciac trzeba pol deski zeby to wygladalo alternatywa jest radio dedykowane z androidem wtedy wystarczy wymienic ekran i jest 10,25" cena 3-4 tys dostepne chiny

tu cos takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=bKN5Go8fS4Q&t=25s
Januszwis
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2018, o 18:21
Model Lexusa: IS300h
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wymiana ekranu nawigacji

Post autor: Januszwis »

Witaj
Ja mam podobnego lexa i wymienilem ekran na ppnad 10". Wszystko pasuje, sterowanie joistickiem i z kierownicy, system z androidem. Dla mnie ok
kamil263
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2010, o 13:34
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana ekranu nawigacji

Post autor: kamil263 »

Januszwis pisze:Witaj
Ja mam podobnego lexa i wymienilem ekran na ppnad 10". Wszystko pasuje, sterowanie joistickiem i z kierownicy, system z androidem. Dla mnie ok
Gdzie zakupiłeś i jakie koszta możesz wrzucić zdjęcia?
wroblewski6
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2019, o 18:34
Model Lexusa: Rc 350
Skąd:: Tychy
Kontakt:

Re: Wymiana ekranu nawigacji

Post autor: wroblewski6 »

Tez jestem zainteresowany takim rozwiązaniem , pytanie tylko czy fabryczny touchpad działa z Androidem bo z tego co widziałem to trzeba dotykowo to obsługiwać na ekranie.

Tych systemów z Androidem lub z carplay jest naprawdę kilka ale ten o którym pan pisze wygrywa tym ekranem który robi ogromna różnice .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości