NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB

NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Postprzez halex » 12 lis 2020, o 23:24

Witam!!!

Czy zna ktoś kogoś (lub jest wśród nas) kto zajmuje się programowaniem/ kodowaniem lexów?
Posiadam NX 300 z 2019 roku sprowadzonego z Kanady i chciałbym zmienić menu na język polski, zaktualizować nawigację na Europę, zaprogramować radio na Europę i wszystko co jeszcze można zmienić z tamtego rynku na nasz europejski. Jednostki są w km więc z tym nie ma problemu.
Przejrzałem wiele wątków, ale nie znalazłem nic konkretnego. Wiem, że jest to do zrobienia, ale ciężko znaleźć kogokolwiek, kto by się tego podjął. Patent ponoć jest świeży i może dlatego...

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję!
halex
Nowy lex user

Model Lexusa: NX 300

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Postprzez michal_zys » 15 lis 2020, o 15:25

halex napisał(a):Witam!!!

Czy zna ktoś kogoś (lub jest wśród nas) kto zajmuje się programowaniem/ kodowaniem lexów?
Posiadam NX 300 z 2019 roku sprowadzonego z Kanady i chciałbym zmienić menu na język polski, zaktualizować nawigację na Europę, zaprogramować radio na Europę i wszystko co jeszcze można zmienić z tamtego rynku na nasz europejski. Jednostki są w km więc z tym nie ma problemu.
Przejrzałem wiele wątków, ale nie znalazłem nic konkretnego. Wiem, że jest to do zrobienia, ale ciężko znaleźć kogokolwiek, kto by się tego podjął. Patent ponoć jest świeży i może dlatego...

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję!

nie chcę robić kryptoreklamy ...
swojego czasu dzwoniłem do czełwieka z portalu polskiemenu.pl i za 700 zł bez przeprogramowywał system na język polski i wgrywał nowe mapy EU (mam wesję Lexusa US)
Gwóźdź tkwi w tym, że kolejne wersje map kupujesz wtedy od niego za ok 200 zł.

Ostatecznie nie zdecydowałem się, mam mapy EU w wersji ang (mnie to nie przeszkadza)
michal_zys
Lex user

Model Lexusa: RX350

Postprzez halex » 16 lis 2020, o 11:27

Dzięki wielkie za odpowiedź. Niestety jeśli chodzi o Lexusy, to Pan powiedział, że jest problem i nie da rady. Mówi, że na pewno ktoś jest, ale trzeba dobrze poszukać. Przewertowałem naprawdę wiele ogłoszeń ogłoszeń i na serio ciężko. Dalej liczę na to, że ktoś może tutaj się znajdzie...
halex
Nowy lex user

Postprzez thrix » 16 lis 2020, o 22:53

http://www.lexusclub.com.pl/

Sprawdzałeś u nich? Daj znać jaką cenę zaśpiewali.
thrix
Lex user

Model Lexusa: IS NX

Postprzez halex » 25 sty 2021, o 16:09

Witam,

Niestety nie udało się znaleźć osoby która by wzięła sprawę w swoje ręce. Podbijam jeszcze raz. Może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś?

Pozdrawiam!
halex
Nowy lex user

Powrót do Car Audio, GPS, CB