NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
halex
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2020, o 21:46
Model Lexusa: NX 300
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: halex »

Witam!!!

Czy zna ktoś kogoś (lub jest wśród nas) kto zajmuje się programowaniem/ kodowaniem lexów?
Posiadam NX 300 z 2019 roku sprowadzonego z Kanady i chciałbym zmienić menu na język polski, zaktualizować nawigację na Europę, zaprogramować radio na Europę i wszystko co jeszcze można zmienić z tamtego rynku na nasz europejski. Jednostki są w km więc z tym nie ma problemu.
Przejrzałem wiele wątków, ale nie znalazłem nic konkretnego. Wiem, że jest to do zrobienia, ale ciężko znaleźć kogokolwiek, kto by się tego podjął. Patent ponoć jest świeży i może dlatego...

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
michal_zys
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 30 wrz 2017, o 18:16
Model Lexusa: RX350
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: michal_zys »

halex pisze:Witam!!!

Czy zna ktoś kogoś (lub jest wśród nas) kto zajmuje się programowaniem/ kodowaniem lexów?
Posiadam NX 300 z 2019 roku sprowadzonego z Kanady i chciałbym zmienić menu na język polski, zaktualizować nawigację na Europę, zaprogramować radio na Europę i wszystko co jeszcze można zmienić z tamtego rynku na nasz europejski. Jednostki są w km więc z tym nie ma problemu.
Przejrzałem wiele wątków, ale nie znalazłem nic konkretnego. Wiem, że jest to do zrobienia, ale ciężko znaleźć kogokolwiek, kto by się tego podjął. Patent ponoć jest świeży i może dlatego...

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję!
nie chcę robić kryptoreklamy ...
swojego czasu dzwoniłem do czełwieka z portalu polskiemenu.pl i za 700 zł bez przeprogramowywał system na język polski i wgrywał nowe mapy EU (mam wesję Lexusa US)
Gwóźdź tkwi w tym, że kolejne wersje map kupujesz wtedy od niego za ok 200 zł.

Ostatecznie nie zdecydowałem się, mam mapy EU w wersji ang (mnie to nie przeszkadza)
halex
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2020, o 21:46
Model Lexusa: NX 300
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: halex »

Dzięki wielkie za odpowiedź. Niestety jeśli chodzi o Lexusy, to Pan powiedział, że jest problem i nie da rady. Mówi, że na pewno ktoś jest, ale trzeba dobrze poszukać. Przewertowałem naprawdę wiele ogłoszeń ogłoszeń i na serio ciężko. Dalej liczę na to, że ktoś może tutaj się znajdzie...
thrix
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 23 sty 2019, o 01:06
Model Lexusa: IS NX
Skąd:: Global
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: thrix »

http://www.lexusclub.com.pl/

Sprawdzałeś u nich? Daj znać jaką cenę zaśpiewali.
halex
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2020, o 21:46
Model Lexusa: NX 300
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: halex »

Witam,

Niestety nie udało się znaleźć osoby która by wzięła sprawę w swoje ręce. Podbijam jeszcze raz. Może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś?

Pozdrawiam!
Jarus Nx300
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 6 cze 2023, o 12:18
Model Lexusa: Nx300
Skąd:: Zatory
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: Jarus Nx300 »

Witam .  Czy udało  się  ogarnąć  temat  zmiany menu USA  na PL  w nx 300 ???
lexus47
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2024, o 23:15
Model Lexusa: nx300h
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: lexus47 »

Witam forumowiczów. Jak zauważyłem że niechętnie ludzie się dzielą wiedzą i doświadczeniami z innymi. A po to chyba są takie fora.
W temacie polskiego menu , radia z pełną skalą , nawigacją i polskimi komunikatami. posiadam lexusa nx 300h z 2019r.z rynku USA Od wczorajszego wieczora mój lexus rozumie po polsku i mówi do mnie po polsku. Menu po polsku , nawigacja europa i polska, radio w pełnym zakresie ,wybieranie głosowe też po polsku. pracuję jeszcze nad wyświetlaczem pomiędzy zegarami i nad stopniami celsiusza w panelu klimy, ale to też do zrobienia. narazie koszt (nie licząc własnego czasu to 1400 PLN
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: machony79 »

Menu w liczniku nigdy nie występowało w języku polskim.
Jeśli to rozpracujesz to opisz.
STOP HYBRID GO SMOG
mapytoyota
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 28 lut 2019, o 22:31
Model Lexusa: mapy
Skąd:: mazury
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: mapytoyota »

lexus47 pisze: 28 sty 2024, o 11:06 Witam forumowiczów. Jak zauważyłem że niechętnie ludzie się dzielą wiedzą i doświadczeniami z innymi. A po to chyba są takie fora.
W temacie polskiego menu , radia z pełną skalą , nawigacją i polskimi komunikatami. posiadam lexusa nx 300h z 2019r.z rynku USA Od wczorajszego wieczora mój lexus rozumie po polsku i mówi do mnie po polsku. Menu po polsku , nawigacja europa i polska, radio w pełnym zakresie ,wybieranie głosowe też po polsku. pracuję jeszcze nad wyświetlaczem pomiędzy zegarami i nad stopniami celsiusza w panelu klimy, ale to też do zrobienia. narazie koszt (nie licząc własnego czasu to 1400 PLN

 
Zmieniałeś całą jednostkę czy jakiś inny sposób?

Klimy bez wstawienia odpowiedniego filtra nie ogarniesz - zmiana panela klimy nic nie da a sterownik Eu nie działa ze wszystkimi autami USA lub część funkcji nie będzie działać prawidłowo. Co do licznika nie słyszałem aby komuś się to udało.
mapytoyota.pl najnowsze aktualizacje Toyota / Lexus


Krzysztofus250h
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2024, o 12:59
Model Lexusa: Ux250h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: NX 300 programowanie (menu, nawigacja itp.)

Post autor: Krzysztofus250h »

Pytanie do kolegi który zrobil zmianę języka
Czy jest szansa zmiany języka na PL w ux250h usa 2020 ?(wystarczy radio i stopnie)
 
Ostatnio zmieniony 15 mar 2024, o 22:53 przez Krzysztofus250h, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości