usb lexus is 200

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: michalm320 »

Ja wiem że jest istotna kompresja ale chodzi mi o to czy sama zmieniarka nie pogarsza jakości dźwięku?
Obrazek
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: czaplon »

michalm320 pisze:Dzięki za informacje panowie. Powiedz mi czaplon jak Ci to gra? ładnie czy jest efekt jakbyś głośniki nakrył poduszką?
Staram się nagrywać MP3 w 192 kbps i wtedy:

- dużo lepiej niż radio (bardziej soczyste dźwięki)
- bez porównania z transmiterem fm (w sensie zmieniarka jest 100 razy lepsza)
- u mnie nie działa CD, wiec nie mam porównania, ale sądzę że jest co najmniej taka dobra jakość jak CD

generalnie ja jestem max zadowolony. Jak MP3 jest w dobrej jakości (dobrze zrippowane z CD, a nie ściagnięte z np. youtuba), naprawdę można się polansować :)
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: michalm320 »

To się chyba jednak zdecyduje na zmieniarkę. Musze tylko sprawdzić jaka jest kostka.
Obrazek
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:08 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
molibden
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:14
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: molibden »

Dzisiaj testowałem kartę w zmieniarce (Kingston microSD 2GB w adapterze do zwykłego SD) - chodzi bajerancko. No i dowiedziałem się, że zmieniarka (lub radio - nie wiem z czego wynika to ograniczenie) obsługuje do 15 katalogów.

W każdym razie, jeżeli ktoś chce zachować oryginalne radio i zwiększyć jego funkcjonalność, to mogę z czystym sumieniem polecić taką zmieniarkę.
W kapitaliźmie wszyscy gotowi są zawsze na najgorsze, u nas na najlepsze.
Mój IS 200
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: czaplon »

podpinając się pod temat - sam korzystam z podpiętego pod zmieniarkę pendriva, ale mnie ten wystający kikut drażni i chciałbym wrzucić tam kartę. Słyszałem że musi być SD, a nie SDHC. Czy to faktycznie aż taka różnica i SDHC nie będzie działał? Ma ktoś może doświadczenie i wie na pewno?
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:07 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
molibden
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:14
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: molibden »

Gzoom, możesz napisać ile katalogów obsługuje Ci Twoje urządzenie? Bo intryguje mnie czy ograniczenie do 15 folderów ma związek ze zmieniarką, czy z radiem. Poza tym taka informacja może być użyteczna dla innych.
W kapitaliźmie wszyscy gotowi są zawsze na najgorsze, u nas na najlepsze.
Mój IS 200
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:07 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Rici »

molibden pisze:Gzoom, możesz napisać ile katalogów obsługuje Ci Twoje urządzenie? Bo intryguje mnie czy ograniczenie do 15 folderów ma związek ze zmieniarką, czy z radiem. Poza tym taka informacja może być użyteczna dla innych.
Ma związek z radiem zmieniarka przyjmuje wszystko , różne radia przyjmują inną maksymalną ilość płyt cd w zmieniarce co za tym idzie katalogów które zastępują płyty. Np w grupie VAG te same zmieniarki obsługują tylko 6 płyt/katalogów po 99 piosenek w katalogu. Więc my powinniśmy być zadowoleni że nasze radyjka pozwalają na 15 Płyt/folderów :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości