usb lexus is 200

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: sardzent »

hmmm co do Dension to w rx nie jest to super hiper
- nie czyta ID tag
- bardzo wrazliwe na pliki inne niz audio (np jpeg) okladki w katalogu i juz katalog z zawartoscia jest ignorowany
- nie ma mozliwosci przewijania przod \ tyl tylko poprzedni \ nastepny
- malo intuicyjny sposob prezentacji co na USB i czesto mam wrazenie ze pomija katalog lub pojedyncze pliki
- dosc mocno nalezy wciskac wtyczke do jednostki dension aby zaskoczylo zabezpieczenie przed wypadnieciem

+ dziala stabilnie
+ dobra jakosc dzwieku
+ bezproblemowe podlaczenie
+ streaming BT
Dawid 95
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2016, o 12:08
Model Lexusa: IS 200 swap IS300
Skąd:: Zaleszany
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Dawid 95 »

Panowie, piszę pierwszy raz na forum więc proszę o wyrozumiałość jeśli nie piszę w odpowiednim dziale, ale mam duży problem ze zdemontowaniem radia a dokładniej chodzi o ten plastik u góry, bazowałem się na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=qBgJFstMwNE oglądałem go z 20 razy i przyglądałem się co on robi że tak łatwo schodzi to z zaczepów, próbowałem, męczyłem się jakieś 20 minut aż mnie palce zaczęły już boleć, w akcie desperacji poszedłem po 2 braci :biggrin2: złapaliśmy to we troje ciągneliśmy ile sił a plastik jak siedział tak siedzi na swoim miejscu i nie ma zamiaru wychodzić :ireful3: , próbowałem nawet złapać to jakoś kombinerkami samozaciskowymi ale to mogłoby się skończyć połamaniem kratek wentylacyjnych, miał ktoś podobny problem? bardzo mi na tym zależy bo mam zepsutą zmieniarkę, jak zgaszę silnik i wyciągne kluczyk to słyszę jak czasem próbuje zmieniać zmieniać płyty lub coś w każdym bądź razie pracuje ona na wyłączonym zapłonie i boje się o nowy akumulator, może ktoś ma inny sposób na ściągnięcie tego ustrojstwa? Byłbym wdzięczny jakby ktoś nagrał filmik i pokazał swój sposób bo nie wiem co robić :szok:
Na sprzedaż części do IS200, więcej pod 723962396

2JZ NO SHIT!!! :zryw:
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: dzida »

Wetknij płaski śrubokręt w łączenie od strony szyby i podważ wykonując ruch, który będzie wypychał ten plastik do Ciebie. Tylko przez jakąś szmatkę aby nie porysować plastików.
Awatar użytkownika
Lisek
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 21:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Lisek »

Śruby odkręciłeś ?
Dawid 95
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 18 cze 2016, o 12:08
Model Lexusa: IS 200 swap IS300
Skąd:: Zaleszany
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Dawid 95 »

Ściągnąłem ten plastik podważyłem od dołu dwoma nożami dosyć tępymi aby nic nie porysować oraz od góry tak jak poradziłeś śrubokrętem i w końcu zeszło, musiało to być dawno nie ściągane bo teraz już wychodzi lżej z zaczepów. Dzięki wielkie za pomoc
Na sprzedaż części do IS200, więcej pod 723962396

2JZ NO SHIT!!! :zryw:
rodzyneck
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:06
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: rodzyneck »

Cześć,

Ja poszedłem na dziko :) i wziąłem coś zwanego NVOX, chociaż sprzedawca twierdzi że to to samo co Yatour
http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfro ... 25729.html

Mam IS300 po lifcie z navi i z premium sound. W radio nie miałem wpięte nic w gniazdo zmieniarki.
Testowo zrobiłem 20 folderów CD01, 02...20 i wrzuciłem po jednym pliku, zobaczyło 15 więc i tak nieźle ;)
Jakość dźwięku BDB.
Przy przewijaniu z pendrive pokazuje czas!
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: tomcio105 »

rodzyneck pisze:Cześć,

Ja poszedłem na dziko :) i wziąłem coś zwanego NVOX, chociaż sprzedawca twierdzi że to to samo co Yatour
http://allegro.pl/nvox-zmieniarka-cyfro ... 25729.html

Mam IS300 po lifcie z navi i z premium sound. W radio nie miałem wpięte nic w gniazdo zmieniarki.
Testowo zrobiłem 20 folderów CD01, 02...20 i wrzuciłem po jednym pliku, zobaczyło 15 więc i tak nieźle ;)
Jakość dźwięku BDB.
Przy przewijaniu z pendrive pokazuje czas!
W sumie nawet wygląda jak Yatour tylko z innym napisem :) Ciekawe czy się czymkolwiek różni..
pobsky8
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:31
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Turzyn
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: pobsky8 »

Ja też miałem tego nvox. Po odpieciu 5+7 i zamontowaniu tej od zmieniarki miałem na ekranie radia info ze czyta, mogłem nawet przewijac ale w głośnikach cisza. Model radia 13903. Nie ma go na liście. Mam Premium Sound. Jak myślicie? Wina niekompatybilnosci czy może powinna być jeszcze jakaś przejściówka lub rzeźba między 5+7 ori a tym ze zmieniarki?
rodzyneck
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:06
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: rodzyneck »

Jak masz coś wpięte to musisz dokupić rozgałęźnik i wpiąć jedno i drugie.


...albo podrutować na krótko ;)
pobsky8
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 13 paź 2016, o 22:31
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Turzyn
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: pobsky8 »

rodzyneck pisze:Jak masz coś wpięte to musisz dokupić rozgałęźnik i wpiąć jedno i drugie.


...albo podrutować na krótko ;)

http://cyfrowezmieniarki.pl/rozdzielacz ... -p-40.html

Coś takiego Panie Szanowny? :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości