RX 350 2011 brak dźwięku

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Kapitan Hajduków
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2020, o 18:38
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

RX 350 2011 brak dźwięku

Post autor: Kapitan Hajduków »

Problem pojawił się po podpinaniu akumulatora a właściwie zasilania lpg do bieguna (-) nastąpiło podłączenie i szybkie rozłączenie i znów podłączenie

Po tym przy uruchamianiu usłyszałem "pierdnięcie" jak się wydaje z przednich wyskokotonowych i niestety brak dźwięku z wszystkich źródeł, nie działa także pokrętło głośności na radiu - brak skali oraz przycisk +/- vol na kierownicy. Brak dźwięku bip/bup ;) przy operowaniu przyciskami przy joysticku
Przy każdym uruchomieniu jest to pierdnięcie.
Wszystkie bezpieczniki sprawdzone i ok.

Wymieniłem wzmacniacz (przy odłączonym wzmacniaczu nie działa kompletnie joystick i wszystkie przyciski do obsługi audio na kierownicy)
Po wymianie pierwsze uruchomienie także z cichym pierdnięciem i zaczęło wszystko działać ale miałem wrażenie, że przednie głośniki wysokotonowe nie grały poprawnie.
Podziałało tydzień czasu - dzisiaj to samo przy uruchomieniu pierdnięcie i te same objawy:
brak dźwięku z wszystkich źródeł, nie działa także pokrętło głośności na radiu - brak skali oraz przycisk +/- vol na kierownicy. Brak dźwięku bip/bup ;) przy operowaniu przyciskami przy joysticku

Lekko się zdenerwowałem gdyż wzmacniacz kosztował 900plnów...

Numer wzmacniacza 86100-48160

Ktoś miał podobny problem? może to jednak nie problem ze wzmacniaczem?
Maciej_D
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2022, o 19:59
Model Lexusa: Lexus RX350
Skąd:: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: RX 350 2011 brak dźwięku

Post autor: Maciej_D »

Witam,

czy rozwiązałeś może problem? Czy jest tutaj może ktoś kto się spotkał z podobnym problemem?

Dziękuje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości