Dźwięk w Lexusie RX 350

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB

Dźwięk w Lexusie RX 350

Postprzez paweladamicz » 29 kwi 2021, o 06:35

Lexus RX 350 do samochodu sportowego. Jest przyjemny i wygodny, ale jest też bardzo mocny. Zauważysz, że ten sportowy samochód ma dzwonki na telefon. Ten dźwięk jest wzmacniany przez jednostkę główną, która optymalizuje dźwięk Lexusa.

Ten samochód jest wyposażony w wersje głośników i kilka, które możesz kupić, aby go zmienić. Możesz znaleźć najlepsze niestandardowe głośniki w swoim asortymencie. Dodatkowo w rezultacie otrzymujemy „ulepszony fabrycznie subwoofer w fabrycznym uchwycie głośnika” i ma dwupasmową moc. Dodanie subwoofera poprawia ogólny dźwięk Lexusa.

Możesz także kupić głośniki z wyższej półki, aby poradzić sobie z cięższymi melodiami i basami. Podstawowe głośniki są wyceniane „nisko” z mocowaniem subwoofera, po czym montujemy głośniki. Musisz pomyśleć o pojawieniu się, jeśli wybierzesz głośniki tylne lub zewnętrzne. Wentylator ma większą wydajność, tym lepiej radzi sobie z głośnym hałasem. Niektóre głośniki wysokotonowe umieszczą nawet głośniki. Głośniki wysokotonowe przetwarzają dźwięk z tylnych głośników, aby uzyskać głośniejszy dźwięk.

Jeśli chodzi o nagłośnienie, twierdzą, że system jest pełen Lexusa. Dotyczy to nie tylko głośników tylnych, ale także głośników przednich i subwoofera. Dodając głośniki, tworzysz zrównoważony system dźwiękowy. Nie chcesz, aby jeden mówca przesadził, a drugi miał zbyt małą moc.

Aby znaleźć najlepsze pliki do swojej gry, możesz sprawdzić zakup zwrotnicy do samochodowego zestawu stereo. Umożliwia ustawienie najlepszego systemu dźwiękowego na tylnych głośnikach. Możesz dostroić przetwornicę częstotliwości za pomocą terminala lub pilota. Dzięki temu dźwięk wydobywa się ze wszystkich głośników w tym samym czasie, bez bałaganu, gdy urządzenie wymaga większego uniesienia.

Aby rozpocząć gotowanie z dźwiękiem, najlepiej udać się do eksperta i zainstalować system. Są przeszkoleni w zakresie obsługi wszystkich ustawień głośników. Ekspert będzie wiedział, które głośniki zaimportować, a które usunąć, aby pozbyć się niechcianych dźwięków. Użyj tego, gdy musisz dostroić dźwięk podczas produkcji.
paweladamicz
Nowy lex user
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 06:28
Model Lexusa: Lexusa RX350
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Car Audio, GPS, CB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości