Radio w samochodzie Lexus 570 i nagłośnienie?

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
VeronicaVeronica
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2021, o 10:23
Model Lexusa: Lexus 300
Skąd:: France
Kontakt:

Radio w samochodzie Lexus 570 i nagłośnienie?

Post autor: VeronicaVeronica »

Większość ludzi słyszała o radiu satelitarnym; Obecnie radio ma również swój internetowy odpowiednik. Radio można nadawać za pośrednictwem Internetu, korzystając z usługi naziemnej lub pobierając listę usług radiowych. Oba sposoby działają, ale ten pierwszy jest znacznie szybszy i umożliwia odtwarzanie większej liczby stacji radiowych. Jest również tańszy w realizacji niż konwencjonalne radio w https://radiofrench.fr/

Transmisje radiowe na żywo to sposób, w jaki większość ludzi najpierw doświadcza radia, ponieważ zwykle są one transmitowane bezpośrednio do komputera, iPoda, smartfona, urządzenia przenośnego itp. Pierwsze stacje radiowe, które miały być rozpowszechniane w Internecie, nie były na żądanie (stacje radiowe nie mogły nikomu nadawać radia, nawet swoim abonentom) i dlatego nie żyją. Jednak przez lata firmy radiowe na żądanie nauczyły się rozwijać technologię i obecnie oferują słuchaczom większą kontrolę i możliwości wyboru sposobu, w jaki słuchają swojego radia. Słuchaj radia na żądanie za pośrednictwem strumienia internetowego, odwiedzając strony internetowe stacji radiowych lub subskrybując usługi radiowe na żądanie.

Podcasty to zbiory plików cyfrowych, takich jak pliki MP3 (wersje, które można przesyłać strumieniowo do urządzeń przenośnych lub komputerów), które można pobrać na urządzenia przenośne, takie jak iPody i urządzenia kieszonkowe. Można ich również słuchać za pośrednictwem internetowych usług radiowych, takich jak transmisje radiowe. Podcasty można sklasyfikować jako radio na żądanie, ale często nie są one klasyfikowane jako takie w stacjach radiowych i na listach odtwarzania. Podcasty to wciąż bardzo nowa branża i jest za wcześnie, aby powiedzieć, jak popularne będą. Jednak są one świetnym sposobem na słuchanie radia, a jeśli chcesz zaoszczędzić czas, pieniądze i cieszyć się wysoką jakością słuchania ulubionych programów tak często, jak to możliwe, możesz zrobić podcast. Dla Ciebie!

Public Broadcasting Service (PBS) jest wiodącą w kraju usługą telewizji publicznej. W Stanach Zjednoczonych PBS zapewnia miliony godzin cyfrowych programów audio i ponad 30 kanałów programów wideo na żądanie, głównie filmów dokumentalnych, programów dla dzieci, programów dla dorosłych, wiadomości, kultury, historii i edukacji. W niektórych miastach i wsiach PBS można również usłyszeć w radiu za pośrednictwem stacji WSSH (Wide Zone Broadcast Broadcast). Celem PBS jest zapewnienie wszystkim konsumentom różnorodnych możliwości otrzymywania i czerpania korzyści z najlepszych lokalnych, krajowych i globalnych wiadomości, informacji i rozrywki. PBS sponsoruje również kilka małych stacji radiowych i produkuje filmy edukacyjne i dokumentalne dla dzieci, pedagogów i rodziców.

FCC, agencja rządowa odpowiedzialna za regulację komunikacji, nie zezwala na działanie tradycyjnych stacji radiowych na żywo. Dostępne są tylko dwa rodzaje licencji na nadawanie publiczne. Są to General Audience Radio Services (GAAS) i Multimedia Radio Service (MIRS). GAAS oferuje różnorodne programy muzyczne, a także wiadomości i programy informacyjne. MIRS transmituje wydarzenia na żywo bezpośrednio do publiczności z muzeów, miejsc kultu i innych miejsc.

Jak widać, możliwość słuchania ulubionej muzyki na żywo i programów informacyjnych z całego świata za pośrednictwem radia satelitarnego ma wiele zalet. Jeśli przeszedłeś na Sirius lub XM, nie pożałujesz zmiany! Zapewniając większą swobodę i elastyczność, radio satelitarne zmieniło sposób, w jaki słuchamy radia na żywo!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość