[sc300] radio

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: maxkow »

janasek pisze:Mi brakuje kasetki (w nią się wkłada płyty) którą się wkłada w zmieniarkę. Nie mam tego elementu. Nakamishi - to co było w standarcie. ty masz tą zmienarkę bagaju? A może jej nie potrzebujesz?:)

Pozdro

Janasek sprawdze czy ja nie mam jeszcze gdzies zmieniarki Nakamichi.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: klexus »

Maxkow edytuj posty bardzo proszę :angry: 3 posty pod rząd są Twoje.
Porządek musi byc :wink:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: janasek »

Będę wdzięczny.:) Jakoś muszę ten system audio doprowadzic do porządku (chociaż zmieniarkę:)).

Pozdro
Luxusem jadę... :)
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: maxkow »

janasek pisze:Będę wdzięczny.:) Jakoś muszę ten system audio doprowadzic do porządku (chociaż zmieniarkę:)).

Pozdro

Klexus jakos tak wyszło :fiu: poprostu spamer jestem i nabijam sobie posty :dance3:

Janasek zobacze co mam i dam ci znac w poniedziałek.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: janasek »

Podziękował:)
Luxusem jadę... :)
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: maxkow »

inne audio

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: Ralfx »

Janasek jak byś potrzebował reperować coś w kaseciaku mogę Ci wysłać wzamian za piwo przy najbliższej okazji swojego kaseciaka na części (nie wiem czy działa czy nie bo dostałem go w torbie). Zmieniarki póki co Ci nie oddam bo kolega zadeklarował się że bedzie kombinowac żeby ją mi jakoś podłączyć.
maxkow pisze:inne audio

Obrazek
Coś w ten deseń bede ładować do siebie :) a w miejsce orginalnej regulacji głośności rozważam przycisk "start engine" :D
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: janasek »

Jak będę naprawiał radio (jeżeli się skuszę) to się odezwę do Ciebie. Thx Ralfx.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: Rici »

klexus pisze:Maxkow edytuj posty bardzo proszę :angry: 3 posty pod rząd są Twoje.
Porządek musi byc :wink:
No to mi się podoba.....

Maxkow no wiesz :pala: ... wstyd. :piwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wombat
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 3 paź 2010, o 02:14
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Wawa Traktorówek
Kontakt:

Re: [sc300] radio

Post autor: Wombat »

u mnie oryginale radio.. a w zasadzie cała instalacja czyli Premium Sound System była Pioneera.
W tej wersji składa sie to z radia 2Din na kasete i ten odtwarzacz ma m wzmacniacz oraz wzmacniacza do subwwofera i zmieniarki w bagażniku.

Nakamichi Sound System to dopiero są decki bez wzmacniacza i wzmacniacz jest potrzebny nawet do głosników.

Ja u siebie na razie zakupiłem taki adapter na ebay i zmieniłem radio na 1Din za to na karty SD bo na kartach SD mamy bajki dla małolata.
Eketrycznie nie kłopot bo instalacja w LS400 kończy sie kostką toyoty i sie kupuje przelotke toyota-ISO i każde radio z ISO zaczyna grac głośnikami.
Gorzej jest ze zmieniarką i subwooferem. Radio jest balupunkta a zmieniarka pioneera wiec na dzieńdobry zmieniarka nie działa. Co gorszka kostka toyota-ISO nie obsługuje też wzmacniacza bo żeby było trudniej wyprowadzenie sygnału audio na wzmaka nie odbywa sie klasycznie kanałami L+R tylko jak stwierdził jakiś mózg od CAr Audio wzmacniacz jest sterowany... nie. Nie napisze tego. Musze to zacytowć :)
Moje:
instalacja wygląda tak: http://www.lextreme.com/Lexradio.pdf

a tutaj sam interesujący fragment:

Obrazek

"zielony" obszar to to co obsłuży mi przelotka ISO
"czerwony" to jest wyjście na wzmacniacz. Teraz pytanie co musze wydobyć z radia z tyłu i w które kable sie wpinać? i co oznaczają te sygnały?
Wp+
Wp-

i jego odpowiedź:
Sygnały Wp+ i Wp- to faktycznie sygnał audio dla zestawu subbasowego , podany w wersji symetrycznej ( czyli pozycją i negacją ) . Można próbować podać sygnał ze złacza RCA uziemiając Wp- , ale nie realizujesz wtedy idei transmisji symetrycznej . Dla zachowania std. transmisji zbalansowanej można użyć transformatora separującego ( przeciwzakłóceniowego dobrej klasy ), wtedy korzystamy z dwóch zacisków uzwojenia wtórnego.
tu wymiękłem....
________________________________________________________
a LS łyka Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości