[LS400] Wzmacniacz

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
laredo
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:11
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Zawiercie
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

[LS400] Wzmacniacz

Post autor: laredo »

Zanim rozkręcę pół samochodu chciałbym się dowiedzieć czy każdy LS miał montowany wzmacniacz i gdzie powinien być zlokalizowany ?
Kupiłem nowe radyjko do niego producent podaje 4x65W Surround Stereo i zastanawiam się czy podłączyć to przez wzmacniacz czy prosto na głośniki.
Awatar użytkownika
lukasz1985
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 12 mar 2011, o 20:14
Model Lexusa: lexus ls 400
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: lukasz1985 »

wzmacniacz jest blisko baku paliwa o ile dobrze pamiętam z lewej strony w górnym narożniku. Bardzo łatwy dostęp :biggrin2:
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: klexus »

podłącz to przez wzmacniacz bo to co piszą na radyjkach te moce to z palca wyssane.
pochwal sie sprzętem może coś doradzimy
Awatar użytkownika
laredo
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:11
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Zawiercie
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: laredo »

Hmmm wg wielu z Was radio nie jest godne tego by być w :LEXUS: jednak z racji tego że chcę przez zimę zrobić metamorfozę w moim LS a mam mocno okrojone fundusze zakupiłem coś takiego. http://b2b.eonon.com/details.aspx?pro_i ... t_no=G2210
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: tomekb »

jestem ciekaw jak sie spisze to radio
klasyk

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: klasyk »

Proszę o usunięcie z forum.
Klasyk
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2017, o 07:34 przez klasyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
laredo
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:11
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Zawiercie
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: laredo »

Pod fotelami nie mam wzmacniacza na bank ponieważ wykręcałem je aby wyprać tapicerkę na podłodze.
Tak możliwość używania GPS'a bezpośrednio z radia, czy choćby możliwość używania telefonu bardzo podobała mi się. Wiem że to nie jest najlepsze radio na świecie ale za firmowy sprzęt dający mi takie funkcje jak ten musiał bym zapłacić kilka tys zł na co mnie nie stać. Zobaczymy co to wyniknie, ponieważ z następnej wypłaty zamierzam kupić jeszcze głośniki. Chcę dać większe niż orginalne ( dam 13 cm zamiast 10 ) plus tweetery. Z tym że większość proponowanych zestawów głośnikowych składa się z głośnika niskotonowego plus gwizdka, więc nie bardzo mi to pasuje bo mam jeszcze fabrycznie miejsce na sub. Wolę w drzwiach średniotonowe plus gwizdki i sub z tyłu.
Awatar użytkownika
lukasz1985
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 12 mar 2011, o 20:14
Model Lexusa: lexus ls 400
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: lukasz1985 »

wzmacniacz jest w bagażniku z lewej strony wiem bo dziś patrzyłem w swoim lexusie fotkę wrzucę jutro i jest na wtyczki
Awatar użytkownika
laredo
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:11
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Zawiercie
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: laredo »

Wykręciłem go i ... jest kicha, niestety nie podłączę go bo nie wiem jak. Kupię inny prostszy w obsłudze, poza tym ten ma 18 lat więc śmiało może iść na emeryturę.Wzmacniacz znajduje się w bagażniku po lewej str obok zbiornika paliwa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [LS400] Wzmacniacz

Post autor: janasek »

W ładnym stanie ten wzmacniacz. :) Ja u siebie w SC mam wzmacniacz 16 letni od Ralfa, jest nieźle pordzewiały ale działa bez problemu od zlotu do dzisiaj. :)
Moim zdaniem lepiej spróbuj na oryginale bo jak kupisz coś innego to albo czeka Cie przelutowywanie końcówek lub co bardziej prawdopodobne będziesz musiał ciągnąć nową wiązkę. I koniecznie puśc radio przez wmacniacz, bez będzie bardzo słabiutko.

Pozdrawiam
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości