[IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
EclipseGSX
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 10 gru 2013, o 20:48
Model Lexusa: IS250
Skąd:: KRAKOW
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: EclipseGSX »

mam is 250 z 2006r i szukam najnowszej plytki ma ktos ???
i jak z dokladnoscia polski ?? bo ja mam mapy z 2006 i porazka...
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: andrew »

Uwaga, będzie odkopanie tematu, idealnie po roku przerwy :biggrin2:

Wie ktoś jakie oznaczenie ma najświeższa mapa Polski do IS 200 po lifcie?
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

Nie ma juz chyba najnowszych. Zatrzymali sie bodajze na 2012 roku. E14? Ale niech ktos potwierdzi.
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: scorpio102 »

a mozna gdzies jeszcze wyrwac mape Europy lub chociaz Polski w miare aktualna do ISa przedlifta?Czy nie ma takich map do przedliftow wcale?
Awatar użytkownika
Rafał
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 26 sie 2013, o 21:13
Model Lexusa: duży i ciężki
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: Rafał »

Nie ma, nie było mapy PL.
Damnian
Lex user
Posty: 123
Rejestracja: 27 sie 2014, o 21:27
Model Lexusa: IS200 kompresor
Skąd:: Partęczyny/Sopot
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: Damnian »

Witajcie.

Mam znajomego, który siedzi w navi i tym podobnych sprawach i mówił że E19 pójdzie bez problemu (mówię oczywiście o wersjach z DVD). Chciał po rabatach za 350 zł opchnąć mi oryginalną płytę do navi, ale powiedziałem że najpierw ściągnę. Wczoraj udało mi się zgranąć wszystkie party i chcę zaraz spróbować nagrać, z tymże nie wiem w jaki sposób. Jest 6 paczek, łącznie 6,5 GB i teraz co z tym zrobić? Ma ktoś pomysł?

EDIT:
niestety to co ściągnąłem to nie dość że uszkodzone pliki, to po rozpakowaniu zrobiło mi się kilkanaście archiwów i dupa, zupełnie inny układ plików niż na ori płycie. Będę próbował pościągać jeszcze jakieś wersje żeby chociaż nie było uszkodzone archiwum. Generalnie z darmowych serwerów strasznie wolno idzie, mam nadzieje że do soboty uda mi się pościągać wszystko
Dla chętnych przykładowe linki:

http://www.freakplay.net/threads/toyota ... gon.11350/

Pozdrawiam
Mój odkurzacz-> http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=180&t=11717

Cześć
Oferuje usługi obsługi instalacji LPG praktycznie wszystkich marek, również wersji 'fabrycznych'. Wymiany filtrów, komponentów, regulacje, modernizacje instalacji, przekładki, przeróbki 'na estetykę'. Posiadam dostęp do wersji rozszerzonych programów, które mają takie opcje.
Działam na terenie 3-miasta i okolic, oraz na terenie Grudziądza i okolic.
Zapraszam do kontaktu przez PW.
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: andrew »

Na moje to musi być plik z rozszerzeniem *.iso. I reszta tak jak opisana w pierwszym poście, ja wypalałem w programie IMGburn, opcja "Write image file to disc", przestawic book type na DVD-ROM (bardzo ważna sprawa, ja zmarnowałem 3 płyty zanim zauważyłem, że tego nie ustawiłem), prędkość 2,4x i powinno działać, przynajmniej mapa z 2011r. Została mi jeszcze jedna płyta, z ciekawości spróbuje przez weekend nagrać tę mape e19. A i tak jak na początku było pisane, najlepiej płyta TDK, na innej odpalało się na 20 sekund, zawiecha i wylaczalo się.

Na moje to już prędzej z tego linku pójdzie: http://chomikuj.pl/jacgolik/MAPA+TOYOTA ... O/East+E19
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: owczar »

Na płytkach verbatima też śmiga jak należy :)

Dajcie znać czy ta E19 Wam poszła.
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: dommell »

uważajcie tez co pakujecie do navi. Bo płyty czy obrazy do ściągnięcia są często pełne. Czy li z softem i mapami. Często soft jest np w innym języku. Naczytałem sie o tym wiele. Na peb.pl jest długi wątek o tym. Ludzie z angielkim lektorem w navi pakują płyty z polskim, nie działa, zawiesza nawigację. Krzaczki się pojawiają. itd itp. Tez czasem z pozoru działa. Odtrabiony pełny sukces a tu.... np w trakcie jazdy nie możesz wyszukac punktu docelowego. Albo zjeźdżając z autostrady, nawigacja wywala błąd. Bo ktos okroił to tylko do głównych tras. Albo wypalane płytki często powoduja przegrzewanie sie modułu. Cyrki jakies dziwne :) Najgorzej to z tym softem, bo jak juz zacznie się ładować inny to jak cos pójdzie nie tak mamy problem. Niektórym działa po rozłaczeniu aku, innym odrazu. Dziwne dziwne :)
Także uważajcie, na płytach musi być tylko mapa. Ona nie powinna chyba nic popsuć.
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: andrew »

Wypaliłem dzisiaj tę mapę z mojego linku na płytę. Wszystko szło ładnie, nagrałem tę mapę tak jak poprzednio, więc do tego momentu raczej wszystko było zrobione poprawnie. Wrzuciłem płytę do napędu w samochodzie, nawigacja chwilę się zastanawiała i pokazało menu z wyborem języka. Już myslałem, że bangla, ale po wyborze języka zawiesiło się i wypluło komunikat "Unable to read data". Ściągnąłem klemy z akumulatora i odpaliłem jeszcze raz. Pokazały się jakieś japońskie znaczki i aktualizacja systemu. Potem znów pokazało menu, a po wyborze języka znowu "Unable to read data". Podsumowując: Nie działa i raczej działać nie będzie. Całe szczęście, że łyknęło z powrotem mapę z 2011 roku i działa tak jak wcześniej. Ja daję sobie z tym spokój, żeby nie przedobrzyć, bo w ogóle bez navi zostane :laugh1:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości