[IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

Gadam teraz z jakims "specem" z allegro. On umie przygotowac takie płyty itd. I mowi ze nie ma bata zeby e19 w Is200 zadzialala poprawnie i wszystko bylo ok. Ostatnia mapa to 2012 rok.
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: andrew »

No i tym stwierdzeniem można zakończyć wątek
Damnian
Lex user
Posty: 123
Rejestracja: 27 sie 2014, o 21:27
Model Lexusa: IS200 kompresor
Skąd:: Partęczyny/Sopot
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: Damnian »

@andrew

to mnie uprzedziłeś, ja się właśnie chciałem zabrać za to. Z drugiej to ten typek o którym wspomniałem to mówił że na bank pójdzie. Z drugiej strony te płyty od niego są oryginalne i może w tym jest myk.
BTW: mam nagrzanego ziomka, który chce kupić tą płytkę , a ma Mazde 6. Ten kolo od nawi mówił że ten sam producent robi dla Lexusów, Hond, Toyot Mazd, Subaru i innych i powinny pasować.
Będę kombinował jeszcze ze podmianą map. Jeśli ktoś ma linki do działających map z tego 2012 to proszę o udostępnienie.

Podsumowując jeśli ori płyta nie zagada to będę dorabiał jakiś przetwornik żeby dać sygnał na ori wyświetlacz, albo coś. Dla mnie temat jest otwarty, będę próbował coś skołować.

Pozdro
Mój odkurzacz-> http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=180&t=11717

Cześć
Oferuje usługi obsługi instalacji LPG praktycznie wszystkich marek, również wersji 'fabrycznych'. Wymiany filtrów, komponentów, regulacje, modernizacje instalacji, przekładki, przeróbki 'na estetykę'. Posiadam dostęp do wersji rozszerzonych programów, które mają takie opcje.
Działam na terenie 3-miasta i okolic, oraz na terenie Grudziądza i okolic.
Zapraszam do kontaktu przez PW.
Damnian
Lex user
Posty: 123
Rejestracja: 27 sie 2014, o 21:27
Model Lexusa: IS200 kompresor
Skąd:: Partęczyny/Sopot
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: Damnian »

Edit:

Póki co najnowszą mapę jaką udało mi się wgrać jest ta z bodajże 2012 roku:

http://chomikuj.pl/psr70/Toyota+Mapa+do ... *9arodkowa

I musi Wam działać.

Zabrałem się za edycje tych plików- chciałem pokleić mapy z e19, ale niestety format map- .kwi nie chcę ze mną współpracować, ściągałem programy do obsługi tych formatów i nic z tego. Na chwilę obecną odkładam to na dalszy plan, ale chcę wrócić do tego, bo gra jest warta świeczki. Jedynym problemem jest to, że nowsze mapy posiadają całkowicie inny układ i rozmiar plików. Możliwe że wystarczy to wyciąć a to wkleić i nowe mapy będą działać pod starą płytą. Na chwilę obecną nie mam płytek DL, jak się zaopatrzę w zapas będę kombinował.

PS. jeżeli ktoś miał do czynienia z formatem .kwi lub .kiwi może spróbować to ugryźć :)
Mój odkurzacz-> http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=180&t=11717

Cześć
Oferuje usługi obsługi instalacji LPG praktycznie wszystkich marek, również wersji 'fabrycznych'. Wymiany filtrów, komponentów, regulacje, modernizacje instalacji, przekładki, przeróbki 'na estetykę'. Posiadam dostęp do wersji rozszerzonych programów, które mają takie opcje.
Działam na terenie 3-miasta i okolic, oraz na terenie Grudziądza i okolic.
Zapraszam do kontaktu przez PW.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: owczar »

Mi z kolei strona map lexusa podaje, że najnowszy update do mojej navi to E1A edycja 2014/2015. Póki co nie ma jeszcze do pobrania tego wydania, ale spróbuję z E19. Różni się tylko jedną cyfrą, a gdy wpisuję kod od E19 na mapupudates lexus to pokazuje E1A jako nastepcę E19.

U mnie siedzi TNS300 GEN02. Możliwe, że soft od GEN03 pójdzie na niej, bo na stronach są obrazy dla Gen02/03.
Damnian
Lex user
Posty: 123
Rejestracja: 27 sie 2014, o 21:27
Model Lexusa: IS200 kompresor
Skąd:: Partęczyny/Sopot
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: Damnian »

E19 nie chce ruszyć w IS- 2 płyty nagrałem i nic, chyba że źle coś robię. Ściągałem E19 z chomika

edit:

Ty w LS masz dotykową navi, także pliki też są inne
Ostatnio zmieniony 18 sty 2015, o 00:14 przez Damnian, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój odkurzacz-> http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=180&t=11717

Cześć
Oferuje usługi obsługi instalacji LPG praktycznie wszystkich marek, również wersji 'fabrycznych'. Wymiany filtrów, komponentów, regulacje, modernizacje instalacji, przekładki, przeróbki 'na estetykę'. Posiadam dostęp do wersji rozszerzonych programów, które mają takie opcje.
Działam na terenie 3-miasta i okolic, oraz na terenie Grudziądza i okolic.
Zapraszam do kontaktu przez PW.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: owczar »

Ktora generacja siedzi w is?
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Post autor: dommell »

Nie robisz nic zle. Nie pijdzie i juz. Juz nie robia na ta nawigacje map. Trzeba by nowy soft tez wgrac. A nie pojdzie. Wydaje mi sie ze trzeba sie z tym pogodzic. Mowimy o IS mkI
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: owczar »

Której generacji navi u Was siedzi? U mnie dla gen 2/3 pokazuje że najnowsze to E1A. Co ciekawe nie pokazuje oo drodze E19.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [IS200] Nawigacja GEN.1 mapy Polski 2011 - Know-how

Post autor: gmiter »

Czy przed włożeniem do napędu płyty z mapami Europy z Polską - 2011 należy odpiąć na jakiś czas akumulator? Jak wyjąłem ori DVD i włożyłem swoją nagraną to wyrzuciło błąd unable to read data i teraz na ori tez to wyrzuca ten sam blad..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości