[IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
PBMiura
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 14 lis 2014, o 13:27
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pabianice
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: PBMiura »

Jeśli chodzi o wybudzanie to polecam apkę tasker, którą można ogarnąć takie rzeczy
Ronald
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 8 sty 2015, o 23:48
Model Lexusa: IS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: Ronald »

Właśnie robię tutorial. Nie wiem dalej, gdzie go wsadzić, ale raczej zrobię nowy temat, a tu dam linka...
Jeżeli masz pytania ws IS430 to pisz bezpośrednio na 512 424 819, bo na forum bywam niestety rzadko.
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: andrew »

Daj w dziale "Zrób to sam". Ładnie Ci to wyszło, chętnie przejrze ten tutorial .
Ronald
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 8 sty 2015, o 23:48
Model Lexusa: IS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: Ronald »

Jeżeli masz pytania ws IS430 to pisz bezpośrednio na 512 424 819, bo na forum bywam niestety rzadko.
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: firlejak »

Orientujecie się jaki tablet wejdzie idealnie w miejsce fabrycznej poliftowej navi, taki aby nie ciąć obudowy i nie było problemu z podłączniem zasilania i reszty ????
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: dzida »

Odgrzewam kotleta, bo to zaczynam to przerabiać. Dziś przyszła navi 7" z polifta od Rikiego, rozebrałem ją i z pomiarów wyszło, że OEM wyświetlacz z obudową ma 180mm szerokości i 110mm wysokości.
Są tablety, które wysokość spełniają bez problemu ale z szerokością z reguły już są i najczęściej to 190mm minimum. W dodatku trzeba wygospodarować miejsce na ładowanie, więc najlepiej wlutować na stałe tak jak AUX lub rozbebeszyć wtyczki z izolacji. Bez cięcia w tą stronę się nie obejdzie ale też nie widać ingerencji.
Celuję w OVERMAX QUALCORE 7022 (190mm x 108mm). Tanio i ma GPS i modem co w tej kasie nie zawsze się zdarza. Przyciski głośności i wyłączenia na górze będą, więc zamysłem jest nawiercenie trzech otworów na górze w obudowie i zrobienie "przedłużek" tak by wystawały ponad obudowę i dotykały przycisków, bo tablet zmieści się na wysokość bez cięcia.

Jakie będą efekty zobaczymy i nieomieszkam się pochwalić :twisted:

P.S. W przyszłości po znalezieniu i zamontowaniu nowego tunelu środkowego z polifta i pilota z navi spróbuje dodać jakieś niestandardowe funkcje niekoniecznie z navi - jeszcze nie wiem jakie :mrgreen: Na pewno sterowanie głośnością i wyłączenie tabletu zamiast przycisków na górze, a otwory się zaślepi/zaklei jak się uda ;)
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: [IS200] montowanie tabletu w miejsce nawigacji

Post autor: dzida »

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=8 ... 2&start=30

efekt pracy na profilu mojego ISa - możecie wytykać błędy :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości