[IS200 IS300] Swap Navi

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap w miejscu ori Navi

Post autor: klexus »

hmm jak masz przed sobą napaloną i ubraną dziewczynę to tez sie zastanawiasz jak wsadzisz wtyczke?? nie najpierw trzeba ją rozebrac zeby cokolwiek szło podziałać i tak samo z navi :wink:
Lex

Re: [IS 200] Swap w miejscu ori Navi

Post autor: Lex »

Lukas pisze:Witam,

Szybkie pytanie - jak podłączyć zasilanie skoro większość navigacji ma wejście z boku?

Wsadzając urządzenie 7 calowe w obudowe is-a jak wcisnąć wtyczkę?

pozdrawiam
przerabiałem navi 2x w IS200 na 5" i 6" i wiem na pewno że na wysokość 7" nie wejdzie do obudowy bez cięcia nie wspominając o wtyczce zasilania , ja w 6" musiałem obciąć wtyczkę i przerabiać na luty bo też nie podeszło
Lukas
Lex user
Posty: 184
Rejestracja: 4 paź 2012, o 18:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap w miejscu ori Navi

Post autor: Lukas »

Ok, no to daruje sobie 7 cali.

Dzięki za info
Awatar użytkownika
lexus155
Lex user
Posty: 187
Rejestracja: 2 lis 2011, o 00:01
Model Lexusa: is200 kompresor
Skąd:: Londyn-Enfield-Brzes
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: lexus155 »

Oświeże temat.
Zakupilem nawigacje i przymierzam się do Swapa. Więc pytanie pierwsze: jaki sprzęt włożyć, ma ktoś jakieś konkretne propozycje? Pytanie drugie: brakuje przy navi tej plastikowej zaślepki zakrywajacej sruby mocujace, czy jest możliwość dokupienia? Z góry dzięki :ok:
Bart
Lex

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: Lex »

lexus155 pisze:Oświeże temat.
Zakupilem nawigacje i przymierzam się do Swapa. Więc pytanie pierwsze: jaki sprzęt włożyć, ma ktoś jakieś konkretne propozycje? Pytanie drugie: brakuje przy navi tej plastikowej zaślepki zakrywajacej sruby mocujace, czy jest możliwość dokupienia? Z góry dzięki :ok:
1. wszystkie 6" podejdą bez cięcia obudowy
2. sprawdź po nr. kat. i pytaj w :LEXUS: albo sam dorób z jakiegoś plastiku
Awatar użytkownika
lexus155
Lex user
Posty: 187
Rejestracja: 2 lis 2011, o 00:01
Model Lexusa: is200 kompresor
Skąd:: Londyn-Enfield-Brzes
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: lexus155 »

A Ty Lex jaka masz nawigacje 6"? Bo ja myślałem nad jakimś tabletem a jak nie to navi Sony tylko tam przekatna tylko 4.8" zależy mi nie tylko na navi głównie na multimediach
Bart
Lex

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: Lex »

lexus155 pisze:A Ty Lex jaka masz nawigacje 6"? Bo ja myślałem nad jakimś tabletem a jak nie to navi Sony tylko tam przekatna tylko 4.8" zależy mi nie tylko na navi głównie na multimediach
sony 4.8" - słabo , Ja bym już takiego knypa nie pakował

ostatnio zrobione było na 6" Peiying 6005 http://allegro.pl/peiying-gps-6005-fm-b ... 83260.html ale jak dla Mnie procek w multi trochę kulał
teraz swap leci na modelu 6" Navroad VIVO ST DVB-T http://allegro.pl/gps-navroad-vivo-st-d ... 68989.html

w kwietniu-maju będę przecierał 7" a ładunek to NEXUS 7 http://allegro.pl/tablet-asus-google-ne ... 33352.html ale bez małego frezu obud. się nie obędzie

Obrazek
Awatar użytkownika
lexus155
Lex user
Posty: 187
Rejestracja: 2 lis 2011, o 00:01
Model Lexusa: is200 kompresor
Skąd:: Londyn-Enfield-Brzes
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: lexus155 »

A przy Navroad nic nie musiałeś ciąć? Ja się zastanawiam nad tabletem 7'' jest duży wybór, różne rozmiary. Coś pomyśle dzięki za pomoc
Bart
abeseb
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2013, o 11:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: abeseb »

Obrazek

Witam. Ja zrobiłem swap na BLOW 5". Ktoś się zastanawiał jak to będzie wyglądało. To teraz już wie :)
Moim zdaniem nie wygląda najgorzej, ramka komponuje się z dodatkami z deski rozdzielczej i nie kuje w oczy, ale na Peyingu 6" chyba lepiej.
Plus jest taki, że nie trzeba ciąć kabli od zasilania i AV IN bo się mieszczą po odcięciu zbędnej izolacji na wtyczkach. Zmieściłem też w środku moduł bezprzewodowy do kamerki, żeby nie ciągnąć kabli przez auto. Jak założę kamerę w ramce rejestracyjnej to zmontuje krótki filmik jak to wszytko wygląda. Pozdrawiam. Sorry za zdjęcie, ale robiłem z telefonu :/
Lukas
Lex user
Posty: 184
Rejestracja: 4 paź 2012, o 18:40
Model Lexusa: is300
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS200 IS300] Swap Navi

Post autor: Lukas »

A jak rozwiązałeś sprawę włącznika - gdzie jest?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości