Glosniki IS200

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Glosniki IS200

Post autor: bulikcbr »

ponawiam pytanie czy ktoś wie czy w originalnej wiązce są kostki pod wzmacniacz w is-ach bez niego?
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: Glosniki IS200

Post autor: Damian87 »

Nie ma
reha
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:20
Model Lexusa: IS200
Skąd:: R-m - Wwa
Kontakt:

Re: Glosniki IS200

Post autor: reha »

Odświeżę trochę temat.
Mam takie pytanie, mam ISa poliftowego z radiem bez premium (6 głośników) i brakuje mi trochę wysokich tonów z tylnej części samochodu, najprościej będzie wymienić tylne głośniki na seryjne ale dwudrożne.
Teraz pytanie, czy kabelki są go tego przygotowane?
Czy obędzie się bez wymiany radia?
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Glosniki IS200

Post autor: kupiec1985 »

to ja też odświeżę i zapytam się o głośniki w nadkolach w sporcrosie . co to jest jak się do tego zabrać aby się tam dostać bez większego demontażu ??
bardzo brakuje mi niskich tonów powyżej 1/3 poziomu pokrętła muszę redukować podbicie basu na 0 ponieważ seryjne głośniki nie dają rady . planuję wsadzić coś większego tylko nie wiem jak to rozebrać i się tam dostać . Pomoże ktoś ??
Awatar użytkownika
Konrad200
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 18:42
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Starachowice
Kontakt:

Re: Glosniki IS200

Post autor: Konrad200 »

Mam pytanko o głośniki w tylnej półce, jak zdążyłem się zorientować nowe głośniki nie zgrywają się z rozstawem otworów montażowych (ori są dość 'szeroko' mocowane). Jak poradziliście sobie z tym problemem ? Jakiś dystans z MDF'u, czy wiercenie nowych otworów ?

Swoją drogą instalacja audio w moim :LEXUS: to standard, bez premium (i takie też mam tylne głośniki), ale w kostce połączeniowej są 4 kabelki. Ciekawe tylko, czy czynne. W każdym razie wydaje się, że tył gra pełnym pasmem, bez cięcia góry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości